Maria Polaczyk

Ortodonta, Stomatolog

Z czystym sercem polecam wizyty u Pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, spokojna i zawsze uśmiechnięta, a co najważnieksze w naszym przypadku z niesamowitym podejściem do dzieci :)

Pani Maria jest wspaniałym fachowcem, z ogromnym doświadczeniem. Polecam wizytę w gabinecie każdemu pacjentowi. Korzystaliśmy z dziećmi z usług w ramach NFZ, będąc bardzo mile i fachowo leczeni.

Leczyłem syna dwa lata. Absolutny przodozgryz. Od innych lekarzy słyszałem, że jedynie operacyjnie się uda. Pani Doktor podjęła się wyzwania i po dwóch latach udało się.

Leczyłam tam zęby przez 2 lata. Wstępnie byłam zadowolona z szybkich postępów i efektów. Po roku wszystko stanęło w miejscu, mówiąc, że chciałabym skorygować jeszcze dwa zęby w górnym łuku usłyszałam, że krzywe zęby to miałam na początku leczenia. Zęby na pierwszy rzut oka proste, ale dwójki i trójki są lekko poodchylane i nic z tym nie zrobiono mimo moich próśb w trakcie noszenia stałego aparatu. Panie są bardzo miłe i życzliwe, ale moje ciemne tunele w kącikach ust nadal psują efekt pięknego uśmiechu, a szkoda płaciłam to chciałam mieć idealny uśmiech :( fakt faktem, że moja wada nie należała do najmniejszych, ale podczas gdy moi znajomi mieli rozszerzane szczęki aparatem wewnętrznym ja dostawałam tylko nowe druciki i gumki... Jestem nie do końca zadowolona i smutna wtedy jeszcze rodzice płacili za moje leczenie i mam wrażenie, że mogłam iść gdzie indziej, aczkolwiek zęby wydają się proste mankamentem całej sprawy są czarne szpary w kącikach ust i lekko odchylona dwójka z kłem względem siebie, znajomi mówią, że zęby mam proste. Jednakże lecząc zęby tak długi czas i widząc je codziennie oczekiwałam czegoś lepszego. Nie rozumiem czemu mimo wąskiej szczęki nie dostałam aparatu wewnętrznego już na samym początku... :(

Leczyłem w poradni prywatnie zgryz córki - ponad 2 lata aparatem stałym - teraz jest modelowy. Wszystko wyjaśnione od A do Z. Żadnego naciągania, wszystkie sprawy ustalone na samym początku. Przyszła kolej na syna - tym razem publicznie. I jest tak samo. Pełen profesjonalizm. POLECAM.

Bardzo dobry specjalista. Prowadził zarówno mnie, jak i moje dzieci.

Bardzo dobry specjalista. Prowadził zarówno mnie, jak i moje dzieci.

Od pół roku jestem pacjentką pani dr Polaczyk i muszę przyzanć, że efekty były bardzo szybko widoczne. Pani jest osobą bardzo miłą i zawsze uśmiechniętą. Atmosfera na wizycie również jest przyjemna. Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor :)

Mam pytanie? czy można u niej brać aparat na raty? : )

Mam pytanie? czy można u niej brać aparat na raty? : )

Po pierwsze dziwią mnie linki, które tu wklejono. Artykuł, w którym opisano rzeczoną "Marię P." dotyczy zupełnie innej osoby (doc. P., a nie dr P.)!!! Dr Polaczyk jest naprawdę bardzo miłym człowiekiem i kompetentnym lekarzem. Leczyłam u niej zgryz 2 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedyne co mi pozostało po tamtych wizytach to ładne ząbki i dobre wrażenie:) Zadowolona pacjentka:)