lekarz Maria Polak

Jeżdżę do pani doktor juz od paru lat....Jestem bardzo zadowolona.Mialam problem i zaden lekarz nie umial mi pomoc.Dopiero ona powololi po wszystkich badaniach stwierdzila co jest nie tak i pomogla mi.Polecam pania doktor z czystym sercem.👍😊Jest super.Andzia

Pani Doktor prowadziła moją ciążę od samego początku (prywatnie). Nigdy nie była opryskliwa,nie spotkałam sie też z arogancją z jej strony. Z uśmiechem na twarzy poświęcała mi tyle czasu ile potrzebowałam. Odpowiadała na wszystkie pytania ( na telefon również). Dlatego nie rozumiem negatywnych opinii na jej temat

kompetentna lekarka, uprzejma, delikatna, chodzę do niej od 10 lat, prowadziła moją ciąże, na poje pytanie czy może lepiej przyjść do niej prywatnie zapytała tylko czy mam za dużo pieniędzy ;) prywatnie byłam tylko na pierwszym usg aby potwierdzić ciążę, dostałam wtedy skierowanie na badania ale już na nfz

Pani Doktor zapewne jest dobrym lekarzem ,jednak po wizycie można odnieść mylne wrażenie jest niedostępna ,tworzy barierę i można poczuć się bardzo niekomfortowo

Do Pani dermatolog chodzę od kilku lat. W tym czasie poza kilkoma cytologiami i przypisaniem tabletek antykoncepcyjnych, nie miałam wykonanych żadnych innych badań. Nigdy żadnego USG jajników, badania piesi itp. Podejrzewając u mnie PCOS zaproponowała leczenie hormonalne. Tak na oko, bez badań hormonów czy standardowego USG. Podziękowałam. Znalazłam innego ginekologa. Pani doktor strasznie mało czasu poświęca na wizytę. Jest oschła i niemiła. Strasznie się denerwuje, gdy ktoś zadaje pytania. Nigdy nie wytłumaczy co i dlaczego, odsyła do ulotek. Możliwe, że tylko przez Fundusz Zdrowia jest taka a nie inna. Może ...

Możliwe, że tylko przez Fundusz Zdrowia jest taka a nie inna.
Może wizyty prywatne są wiele przyjemniejsze. Tego się nie dowiem. Nie stać mnie.

Nikomu nie polecam... wyładowuje frustracje na pacjentach a spróbuj chociaż zadać jakieś pytanie - krzyki i wrzaski to mało powiedziane ... nie stać mnie na wizyty prywatne ale gdy dwa razy wyszłam od niej z płaczem powiedziałam sobie koniec

Nikomu nie polecam... wyładowuje frustracje na pacjentach a spróbuj chociaż zadać jakieś pytanie - krzyki i wrzaski to mało powiedziane ... nie stać mnie na wizyty prywatne ale gdy dwa razy wyszłam od niej z płaczem powiedziałam sobie koniec

polecam pania Dr Polak jestem jej obecna pacjetka w 9 miesiacu ciazy

polecam pania Dr Polak jestem jej obecna pacjetka w 9 miesiacu ciazy

polecam paniom, ktore poszukują konkretnego i kompetentnego lekarza

polecam paniom, ktore poszukują konkretnego i kompetentnego lekarza

nigdy nie spotkałam się z odmową czy też ze zniechęceniem, mam zaufanie i polecam innym babeczkom

Lekarz godny zaufania, uratowała moje dziecko, które tak długo oczekiwałam. Polecam panią dr Marie Polak