dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Implantolog, Periodontolog

Wykonywane badania: rtg, hist-pat.

Znajomość języków obcych: angielski, rosyjski.

Wykonywane badania: rtg, hist-pat.

Znajomość języków obcych: angielski, rosyjski.

Polecam Dr Marię. Profesjonalizm, ogromna wiedza, kultura osobista, cierpliwość, zaufanie. Lekarz wysokiej klasy.

Wszelkie dolegliwości z zębami czy dziąslami to tylko do Pani dr Marii Preiskon Rynkiewcz, pełen profesjonalizm.

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!

Pani doktor wyleczyła mnie z problemu, z którym męczyłem się już od bardzo dawna - kompetentna i uprzejma. Polecam

Profesjonalnie bez stresu, plan leczenia podany z wariantami zależnymi od stanu zdrowia cała diagnostyka na miejscu przy fotelu rtg kamera i pantomografia piękny gabinet i miejsce.