lekarz Maria Radziukiewicz

Pani doktor przepisała tabletki antykoncepcyjne jak cukierki, w trakcie wizyt żadnych badan typu cytologia, usg. Minęło kilka lat a ja dopiero teraz sje obudziłam. Nie polecam

Nie polecam tego lekarza. Wybrałam się do pani na wizytę, bo zauważyłam plamienia. Byłam u niej 3 razy. Za każdym razem twierdziła ze jest to normalne i nie ma się czym martwić. Pomijam fakt, że raz nawet nie chciała mnie zbadać. Drugim razem przy badaniu była oburzona bo twierdziła ze to początki miesiaczki i nie powinnam teraz przychodzić. Dzisiaj, po paru miesiącach nieudolnej diagnozy Pani Radziukiewicz, udałam się do innego lekarza. Okazało się ze mam przewlekłe ropne zapalenie szyjki macicy, które jak stwierdził lekarz trwa od paru miesięcy. Dostałam leki, niestety jest to na tyle zaawansowane, że może skończyć się zabiegiem.
Przestrzegam przed tą panią.

"Na dwoje babka wróżyła." Jak idę prywatnie, to wizyta jest taka jak trzeba i Pani doktor miła. Jak idę na NFZ to wizyta jest krótka, zdawkowa, a Pani doktor trochę opryskliwa. Miałam już gorszego ginekologa, ale miałam i lepszego (niestety umarł).

Miałam już gorszego ginekologa, ale miałam i lepszego (niestety umarł).

Pani Doktor jesli przyjmuje prywatnie to potrafi odpowiedzieć na każde postawione pytanie rzetelnie i wyczerpująco. Szkoda, że nie jest taka w przychodni Centrum w Opolu. Tam broni sie rekoma i nogami przed L4, udziela zdawkowych informacji, bagatelizuje samopoczucie i objawy u pacjentek. Często czułam się winna tego, ze w ogóle przyszłam na wizytę. Strach o co kolwiek zapytać. Z usmiechem na ustach oświadczyła mi, że pozbyli sie dr Głowiaka od usg. Bo był niekompetentny, arogancki i spóźniał sie do pracy. Szkoda, ze Pani dr nie zauwaza tego problemu u siebie. Godzinne a czasem i półtora godzinne obsuwy w przyjmowaniu pacjentek to szczyt bezczelności.

Potrafi tylko przepisywać antykoncepcje i pobierać na cytologię. Jak zaczyna się chorować rozkłada ręce i kieruje do szpitala. Zero doświadczenia klinicznego. Ja zmieniłam lekarza i moja torbiel całkowicie się wchłonęła, mimo ze pani doktor nie dała mi żadnych szans i skierowała na laparoskopowe usunięcie. Odradzam.

Serdecznie polecam tą Panią doktor. Po przejściach jakie miałam z innymi lekarzami Pani Radziukiewicz przywróciła mi wiarę w to, że są jeszcze uprzejmi i mili ginekolodzy. Pani doktor prowadziła moją ciąże i byłam bardzo zadowolona z jej podejścia do pacjenta. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła i odpowiadała rzetelnie na moje pytania. Gdy tylko coś się działo niepokojącego dzwoniłam od razu i zawsze służyła mi rada,pomocą... :) JEST TO LEKARZ GODNY POLECENIA :)

Przez Tą panią omal nie straciłam dziecka ....

Przez Tą panią omal nie straciłam dziecka ....

Chodziłam do Pani doktor przed ciązą i w czasie ciąży. Jak byłam w ciazy mówiła że wszystko jest ok nie mam się czym martwić dziecko rozwija się prawidłowo coś mnie tkneło poszłam do innej Pani doktor i od razu stwierdziła problem z dzieckiem że mam małowidzie i faktycznie tak się stało. dziecko urodziłam bardzo wczesnie i niestety chore :( wadę można było wykryć już w 10 tyg ciąży

Pani Doktor jest moim lekarzem od kilku lat, prowadziła również moją ciążę. Zawsze uprzejma i miła,cierpliwie tłumacząca badania i interpretacje wyników. W trakcie ciąży nawet przez telefon potrafiła doradzić i rozwiać wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona podobnie jak moje znajome, które po różnych doświadczeniach z poprzednimi lekarzami zdecydowały się wybrać Panią Doktor Radziukiewicz.

Nigdy nie ma cierpilwości jak sie coś dzieje odradzam

Nigdy nie ma cierpilwości jak sie coś dzieje odradzam