Maria Romanowska

Położna

Rodzilam Z Marysi pomoca w kwietniu 2013 w przyszpitalnym domu narodzin przy ul Zelaznej. Byl to moj 2 porod, pierwszy porod odbyl sie za granica. Bardzo balam sie porodu w Polsce (dlatego ze pracowalam wtedy w sektorze Mother and baby i sie nasluchalam co kobiety przechodza w Polskich szpitalach). Moj maz jest cudzoziemcem i z tego powodu rowniez zalezalo mi na tym by opieke nade mna sprawowala osoba kompetentna (czyli majaca najswiezsza wiedze z dziecziny poloznictwa i karmienia piersia) i aby rowniez maz mogl sie dogadac z personelem szpitala. Marysia jest niesamowicie konkretna osoba. Mowi jak jest, w krytycznych momentach przejmuje pelna kontrole co dalo mi poczucie bezpieczenstwa. Wiedzialam ze Marysia czuwa i wie co robi, wiedzialam ze kazda decyzje podejmuje biorac pod uwage dobro moje i dziecka. Bardzo polecam Marie.

Fantastyczna osoba, godna zaufania. Dzięki Marii poród przebiegł naprawdę sprawnie, dobre rady pozwoliły urodzić siłami natury. Polecam

Rodzilam z Marią w domu. Jest mistrzynią w swoim fachu. Ma ogromną wiedzę na temat ciąży, porodu i połogu ale także na temat psychiki i emocji kobiety w tych momentach. Z niesamowitym wyczuciem potrafiła dodać mi otuchy i odwagi w trakcie ciąży (bałam się porodu po wcześniejszych doświadczeniach) a to jak prowadzi poród jest po prostu niesamowite - dokładnie wtedy kiedy trzeba robi lub mówi coś co ogromnie pomaga. Już w trakcie porodu byłam zaskoczona tym że może to być tak wspaniałym doświadczeniem. Maria Romanowska ma także ogromną wiedzę i umiejętności - wagę dziecka oceniła przy badaniu znacznie dokładniej niż USG. Szczerze polecam - poród z nią to wspaniałe, budujące doświadczenie, pomaga odkryć swoją kobiecą moc. Daje to wielką siłę w dalszym życiu. Warto zapewnić sobie taki poród i swojemu dziecku taki cudowny start w życie!

Przesympatyczna i niesamowicie pomocna kobieta :-) w momencie gdy tracisz sily w trakcie porodu potrafi zmotywowac jak nikt inny. Jestem dumna ze pomagala rodzic wlasnie mi !

Ostrzegam przed tą położną, skrajnie niesympatyczna i wyższościowa, tak w czasie ciąży jak i w czasie porodu, gdy byłam pozostawiona sama sobie nawet w czasie parcia (po instruktażu jak to robić z pomocą męża - wyszła).Żałuję, że nie zrezygnowałam z niej w czasie ciąży, skoro każdy z nią kontakt wiązał się z ruganiem mnie (ostra reakcja na wyznanie, że nie umiem badać swoich piersi, bo mam tam wiele zmian mastopatycznych - nakrzyczała i nastraszyła rzekomo płaskimi brodawkami - dodam, że dzidziuś się potem nie uskarżał), przekpiwaniem (gdy skarżyłam się na drętwienie dłoni i bóle nadgarstków - "tak, niech Pani idzie z tym do neurologa, będzie miał ubaw")i wieloma innymi nieprzyjemnościami.

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski