lekarz Maria Sikora-Tańska

Ginekolog

Jestem pacjentką od 30 lat. Super kobieta i lekarz,

Jestem pacjentką od 30 lat. Super kobieta i lekarz,

Juz od 15 lat leczę sie u doktor Tańskiej, czuję sie bezpiecznie i swoją córkę tez do Niej zapiszę na pierwszą wizytę :)

Pni doktor rzeczywiście jest przemiła, wzbudza zaufanie. Natomiast osoby nastawione na kompleksową obsługę będa trochę zawiedzione. Wizyty polegają na analizie przyniesionych badań oraz sprawdzeniu stanu pochwy za pomocą metalowych wzierników wielokrotnego użytku. Gabinet nie jest zbyt dobrze wyposażony - prócz rozklekotanego łóżka, wagi, metalowych zwierników nie ma tam nic, nawet komputera, w którym można byłoby zapisywać historię pacjentki. Mimo wiedzy i ogromnych kompetencji lekarza bez chociażby prymitywnego USG ciężko jest dokładnie zbadać kobietę zwłaszcza ciężarną. Jeżeli poszukujecie lekarza do przepisania środków antykoncepcyjnych to ok, natomiast jeżeli chodzi o ciąże, to ...

Pni doktor rzeczywiście jest przemiła, wzbudza zaufanie.
Natomiast osoby nastawione na kompleksową obsługę będa trochę zawiedzione.
Jeżeli poszukujecie lekarza do przepisania środków antykoncepcyjnych to ok, natomiast jeżeli chodzi o ciąże, to uważam, że szkoda czasu i kasy

Niebywale kompetentny i rzeczowy lekarz. Prowadziła moje wszystkie ciąże mimo zagrożenia z powodzeniem. Nie straszy, tłumaczy i wyjaśnia. Klarownie wskazuje bezpieczne postępowanie. Nigdy mnie nie zawiodła. Poleciłam Panią doktor wielu moim koleżankom i żadna z nich nie zmieniła lekarza. Zdecydowanie polecam!!! Julita

Zdecydowanie POLECAM !!! Pani doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie. Miła, rzeczowa , uprzejma i kompetentna.Zawsze znajdzie rozwiązanie problemu, nie bagatelizuje go ale też nie wpędza pacjenta w niepotrzebną panikę .Korzystam z Jej porad od ponad 20 lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na innego.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana