dr n. med. Maria Siwicka

Dermatolog

Very good doctor. I was suprised because after visiting various of doctors only she helped me. Thank you!

Od kilku miesięcy korzystam z usług pani doktor w Centrum Medycznym Damiana. Jest bardzo dobrym lekarzem, przepisuje odpowiednie badania i dobiera bardzo dobrze leki. U mnie poprawa była widoczna już po tygodniu stosowania preparatów zapisanych przez panią doktor.

19 września 2017 byłam u pani dr Marii Siwickiej, żeby oznajmić, że jest cudotwórcą! Leczenie, zastosowane 2 miesiące temu przez panią doktor, dało świetne rezultaty. A na zmiany na mojej skórze (najpierw dłonie, potem plecy, następnie twarz, pośladki i przedramiona!) nie poradził skutecznie żaden z sześciu warszawskich dermatologów w ciągu półtora roku. Byłam załamana, a tu cud - pani dr M. Siwicka trafiła z leczeniem w dziesiątkę. Bardzo dziękuję, Nina Wojciechowska

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Ma czas dla pacjenta. Trafnie stawia diagnoze a w razie konieczności bez problemu kieruje na badania. Bezboleśnie i ekspresowo usuwa znamiona. polecam

Uczucia po wizycie - mieszane. Co do kompetencji - może Pani doktor miała rację i postawiła dobrą diagnozę, tego nie kwestionuję, ale u mnie zapisane leki nie zadziałały. Najgorsze było to, że Pani doktor odpierała z uporem każdą moją obserwację dotyczącą objawów stosowania zapisanych środków, jakbym zmyślała - tylko dlaczego miałabym to robić? (cyt. "to niemożliwe, że balsam się nie wchłonął" - przy okazji zapomniała, że na to szedł jeszcze tłusty krem lub "to niemożliwe, że podczas leczenia bolała Panią skóra" - może i racja z tą nadwrażliwością/ przyczyny neurologiczne, ale to ciągłe "niemożliwe" było mało profesjonalne). Nie wierzyła też, że mi się nie poprawiło. Nie bardzo wierzę, że pamiętała wszystkie szczegóły jak wyglądała skóra podczas wizyty 2 miesiące temu. Usłyszałam też, że jestem leniwa (bo nie chcę codziennie smarować nóg balsamem). Co pomyślała to jej, ale czy trzeba było aż tak? Pozwoliłam sobie na tę uwagę przede wszystkim z tego powodu, że uważam, że można lepiej wydać te 145 zł. Nie wiem, czy warto wracać do lekarza, który potraktował mnie nie jak klienta, a jak namolnego i głupiego petenta.