lekarz Maria Styka

Pediatra

Pani doktor Maria Styka , przywraca wiarę w dobrych lekarzy. Trafnie diagnozuje, doskonale leczy. Jest przy tym bardzo miłą i ciepła osobą. Mamy do Niej pełne zaufanie odnośnie leczenia naszej córki. Z czystym sumieniem polecam wszystkim rodzicom

Z czystym sumieniem polecam! Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu na przebadanie dziecko, dokładnie i wyczerpująco wszystko tłumaczy. Jestem zadowolona z podejścia pani doktor.

Pełen profesjonalizm. Moje córki były prowadzone przez do 18 roku życia , zawsze trafna diagnoza , zaangażowanie i zainteresowanie.Gorąco polecam to lekarz z zamiłowania.

Z czystym sumieniem polecam! Zawsze trafna diagnoza, fantastyczne podejście i do pacjenta i do rodziców, dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, podpowiada, przepisuje niedrogie leki. W Gorzowie nie ma lepszego lekarza pediatry!

Bardzo dobry lekarz, wystawia trafne diagnozy szybko i skutecznie leczy. Kontakt o każdej porze dnia i nocy, jeszcze nigdy nie odmówiła mi pomocy, przyjmuje nawet w wolne dni, po wcześniejszym kontakcie. Naprawdę Gorąco Polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gorzów Wielkopolski"?

pulmonologiczna
Owocowa 30a

Przychodnia Wielospecjalistyczna "AUDIOLAN" spółka jawna
Dekerta 59B

dr
Ewa Jewusiak

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWA RODZINA - B" s.c.
Mieszka I 42

Gorzów Wielkopolski