lekarz Maria Szczurak

Dermatolog

Jestem zadowolony z wizyty mam usunięta zmianę na skórze ktora przeszkadzała i budziła niepokoj teraz jestem spokojny jaremi ......

Jest super wyleczyła mi zmiany które były moim kompleksem po zabiegu szybko wygoiło się a ja jestem zadowolony Krzysiek xxx ps wcześniej prosiłem innych lekarzy i nie dało się.

Mnie leki zalecone prze lekarza i kupione w aptece szybko pomogły ulotek nie czytam ufam lekarzowi pozbyłem się kilku problemów jestem zadowolony

Trafna diagnoza. Leki przepisane przez Panią Szczurak szybko przyniosły oczekiwany efekt. Przy tej ilości pacjentów, którzy są zapisani do tego lekarza i tak poświęca należycie dużo czasu, by rozwiązać problem.

Lekarka Uprzejma.skuteczna moja głowa wyleczona po pierwszej wizycie leki kupione w aptece podziałały szybko wszystko ok polecam

Wizyta u Pani doktor była czasem straconym. Pani " na oko " stawia diagnozy oraz bagatelizuje problem, kieruje jedynie do apteki w celu kupienia produktów leczniczych według własnego uznania. Zmiany na skórze głowy nie zostały nawet obejrzane, a lekarka " w ciemno " przepisuje leki na receptę, które po przeanalizowaniu ulotki dołączonej do opakowania leku nie są wskazane do problemu, z którym się borykam.

Wizyta u Pani doktor była czasem straconym. Pani
" na oko " stawia diagnozy oraz bagatelizuje problem,

Bardzo dobra lekarka. :-) Wyleczyła mnie z choroby dermatologicznej co inna lekarka bezkutecznie próbowała leczyć.

wszytko ok----------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wszytko ok-----------------------------------

\\/\/\/\/\\/\/\/// / @ \/// o______________\// _|| _|| /__| /__| Bardzo miła Pani Doktor

\\/\/\/\/\\/\/\///
/ @ \///
o______________\//
_|| _||
/__| /__|
Bardzo miła Pani Doktor

Witam, miałem problem z brodawkami, po wizycie u Pani Doktor problem szybko zginął. Brodawki zostały skutecznie zamrożone. Romek z Niegowonic

Romek z Niegowonic