lekarz Maria Szklarska

Internista, Lekarz rodzinny

1,9

Z leczenia mnie przez doktór Marię Szklarską wynika, że lekarz rodzinny Magdalena Stasiak stosuje skuteczniejsze metody medyczne. Poświęca więcej czasu dla pacjenta, dokładniej wyjaśnia przyczynę choroby i sposób leczenia.

Niedobrze mnie leczyła Maria Szklarska. Przepisywała złe lekarstwa. Długo chorowałam. Zapisałam się do innego lekarza. Daje mi recepty na skuteczniejsze lekarstw i szybciej zdrowieje.

Byłam poważnie chora. Lek. med. Maria Szklarska poprosiła o zrobienie antybiogramu. Wykazał, że groźna bakteria wrażliwa jest na działanie kilku antybiotyków. Lekarz Maria Szklarska przepisała mi jeden z tych antybiotyków. Brałam go ale nie pomagał. Zapisałam się do innego lekarza. Okazało się, że antybiotyk przepisany przez lekarza był za słaby i tylko w niewielkim stopniu zwalczał ten rodzaj bakterii. Otrzymałam receptę na silniejszy antybiotyk. Po 4 dniach lepiej się poczułam.

Brakuje mi zaufania do dr Marii Szklarskiej po tym jak nieodpowiednio mnie leczyła z anginy. Na razie nie przepiszę się do innego lekarza, chociaż moja żona próbuje przekonać mnie, że skuteczniej leczy Barbara Balcerowska.

Przypuszczam, że dr Maria Szklarska powinna nie tylko przepisywać leków, które można kupić na receptę, ale też polecać zioła, czosnek i cebule.

Pamiętam tą lekarkę jak pracowała w szpitalu. Nie była złą lekarką na oddziale wewnętrznym. Nie wiem dlaczego teraz nie pracuje tak dobrze.

Ocena tej lekarki nie jest dobrą. Pracuje fizycznie bo jestem ślusarzem. Naświetliłem sobie oczy. Miałem zapalenie spojówek. Zapisałem się do lekarza Marii Szklarskiej. Dała mi receptę . Kupiłem krople. Nie pomogły i nie mogłem wrócić do pracy. Lekarz Maria Szklarska napisała skierowanie do okulisty. Zmienił krople na lepsze. Mogę znów spawać.

Przez 3 lata byłam pacjentką dr Marii Szklarskiej. Uważałam, że jest dobrym lekarzem. Po wizycie u dr Piotra Pacholca stwierdziłam, że jest lepszym specjalistą. Uważam, że dobrze zrobiłam.

Sądzę, że bycie lekarzem jest trudnym zawodem. Dlatego nie zapisałem się do tej doktór, ale do innego lekarza. Nie uważam, że źle zrobiłemm