lekarz Maria Walaszek-Bogacz

2,5
2,8
2,7
2,6

Dziwię się że takie negatywne opinie o Pani doktor. Ale... Po kolei. P. Doktor kompetentna. Punktualna. Wyrozumiala. Super tłumaczy przebieg choroby i leków. Można dzwonić i pytać. Ja trafiłam przez polecenie koleżanki. Teraz czytam opinie i nie dowierzam:) P. Doktor nie ma byc uprzejma tylko ...

Dziwię się że takie negatywne opinie o Pani doktor. Ale... Po kolei.
Można dzwonić i pytać.
Ja trafiłam przez polecenie koleżanki. Teraz czytam opinie i nie dowierzam:)
P. Doktor nie ma byc uprzejma tylko skuteczna. Dla mnie moze nie była zbyt miła ale doświadczona i jak narazie leczy rewelacyjnie

Nie miła .Nie znajduje przyczyny choroby .Podaje mase leków.

Nie miła .Nie znajduje przyczyny choroby .Podaje mase leków.

Pani doktor bardzo nieuprzejma (np. w obecności wszystkich pacjentów w poczekalni i personelu obrażała starsze niedosłyszące małżeństwo) i moi zdaniem niekonpetentna (stwierdziłą że nie widzi u mnie choroby pomimo nawracającego zapalenia zatok). Raczej pracuje z obowiązku niż z powołania. Wszystkim odradzam. Ja zmuszona jestem znienić ...

Wszystkim odradzam. Ja zmuszona jestem znienić lekarza, no bo wg tego nie ma u mnie żadnej choroby. A najlepiej to jakbym sobie wszystkie badania sama porobiła (prywatnie oczywiście) porobiła i jej przyniosła to może "znajdzie przyczynnę.

Nie polecam tego lekarza. Pani doktor pomyliła czopy ropne na migdałach.Po wizycie u niej poszlismy do lekarza rodzinnego który powiedział że zadnych czopów nie ma. Pani doktor laryngolog z lampką na glowie pomyliła się i chiała nam zaaplikowac antybiotyk na cos czego nie było!

Po latach bezskutecznego leczenia zatok u mojej córki,wreszcie trafiliśmy na lekarza kompetentnego, w pełni angażującego się w chorobę mojego dziecka co doprowadziło do całkowitego wyleczenia mojej córki. Polecam Panią doktor.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kraków"?

Paweł Papież

Laryngolog
LARMED
ul.Lwowska 17/1
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
Kraków
NASZ LARYNGOLOG Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Paweł Papież, Gabinet Laryngologiczny Paweł Papież
os.2 Pułku Lotniczego 1E

lek. med.