lekarz Maria Wilkowska

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor,od lat skutecznie prowadzi zdrowotnie trojke moich dzieci,które uwielbiają wizyty u Niej.Polecam z całą odpowiedzialnością.To b. solidny i oddany lekarz.

Mojego rocznego siostrzeńca po miesiącu leczenia antybiotykami, Pani doktor doprowadziła do bakteryjnego zapalenia płuc! Jak powiedziała: Nie widziała potrzeby wykonania jakichkolwiek badań. Nie polecam.

Wydaje mi się, że pani doktor kieruje się zasadą "leczyć a nie zapobiegać". Dostać od niej skierowanie na morfologię to nie lada wyzwanie, nie mówiąc o innych, nie tak podstawowych badaniach, które uznaje za "fanaberię". Z jej ust usłyszałam, że jeżeli chce robić badania, to prywatnie, bo wszyscy nie będą płacić za profilaktykę, skoro nie ma dolegliwość.

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Świetne podejście do małego pacjenta. Polecam świetny specjalista z wieloletnim stażem. Kiedyś leczyła mnie a teraz leczy mojego synka.

Kiedyś leczyła mnie a teraz leczy mojego synka.

Polecam, profesjonalne podejście do małych pacjentów

Polecam, profesjonalne podejście do małych pacjentów