lekarz Maria Winiecka-Górniak

Pediatra

Znakomity pediatra i cudowny człowiek. Moja córcia miała przewlekły kaszel, który mimo wielu konsultacji nie przechodził. Do Pani doktor trafiliśmy przypadkiem – najszczęśliwszym. Pani dr. szczegółowo zbadała moje dziecko, wypytała o wszystkie objawy, z uwagą wysłuchała także małego pacjenta, dokładnie omówiła możliwe przyczyny i poradziła jak postępować. Skierowała nas na badania a potem do specjalisty - który potwierdził diagnozę i zaczęliśmy się leczyć. Dziękujemy. Od tamtej pory minęły prawie dwa lata a Panią doktor cenimy jeszcze bardziej, zawsze znajduje czas i służy pomocą, mimo bardzo wielu pacjentów, także prywatnie i telefonicznie w nagłej potrzebie. Jest bardzo spostrzegawcza, uważna i cierpliwa, ciepła i troskliwa. Moje dziecko ją uwielbia. Polecam serdecznie wszystkim rodzicom.

Wspaniały lekarz, z ogromną wiedza i rzetelnością podchodzi do małych pacjentów. Jest przy tym uprzejma, spokojna , tłumaczy swoja diagnozę. Nie podejmuje pochopnie decyzji, to dla mnie ważne. Kiedy ma wątpliwości, a takie mogą się pojawiać, zleca dodatkowe badania. Zdarzyło się tak raz, dotyczyło poważniejszej sprawy niż zwykłe przeziębienie.

Cudowny lekarz. Nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze znajdzie czas mimo bardzo dużej liczby małych pacjentów. Pediatra z powołaniem i dużą wiedzą. Zawsze trafnie dobiera leki i ma świetne podejście do dzieci. To najlepszy lekarz do tej pory, u którego mała była leczona. Poza tym pamięta historię chorób swoich pacjentów , co przekłada się na efekty w leczeniu.Mam do niej pełne zaufanie :)

bardzo dobra pediatra,super podejscie dziecka,idealnie trafia w leki i co za tym idzie choroba przebiega krócej,polecam z całego serca.nikomu nieodmowi.

Bardo dobra specjalistka jednak widać oznaki zmęczenia pracą co przejawia się w braku uprzejmości

Wciąż poszukujesz "Pediatra Konstantynów Łódzki"?

Łódzka 87

Wyspiańskiego 5