lekarz Maria Wiśniewska

Neurolog dziecięcy

2,9

Godny polecenia lekarz z powołania nie lecący na kasę oszołom rodem z PiS -u... Lekarz kompletny i znający się na rzeczy, nie wciska klientowi przysłowiowego "kitu" , pacjent jest dla tego lekarza przyjacielem a nie wrogiem. Serdecznie polecam.

Godny polecenia lekarz z powołania nie lecący na kasę oszołom rodem z PiS -u...

Niniejszym bardzo przepraszam Panią le. med. Marię Wiśniewską prowadzącą specjalistyczną praktykę lekarską pod nazwą NEUROMED Poradnia Neurologiczna Dziecięca z siedzibą w Piotrkowie Tryb. przy ul. Dmowskiego 30B, za umieszczanie nieprawdziwych, negatywnych opinii dotyczących wykonywanego przez nią zawodu lekarza specjalisty neurologii dziecięcej, pediatry w portalu internetowym http://swiatprzychodni.pl, w okresie od dnia 30 października 2012r. do dnia 11 czerwca 2013r.; sporządzone przeze mnie opinie na temat działalności lekarskiej lek. med. Marii Wiśniewskiej są niezgodne z prawdą a opisane w nich zachowania w rzeczywistości nigdy nie miały miejsca. Joanna Łęszczak

Joanna Łęszczak

W związku z nieprawdziwymi opiniami podanymi na stronie. Uprzejmie informujemy o zawiadomieniu do odpowiednich organów prawnych o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 212 Kodeksu karnego

Nie polecam, nie przywiązuje uwagi, co mają do powiedzenia rodzice dziecka

Nie polecam, nie przywiązuje uwagi, co mają do powiedzenia rodzice dziecka

Niewiem,jak tacy ludzie mogą być lekarzami i do tego zajmować się dziećmi.Ja poszłam z moim trzy miesięcznym synkiem.Wcześniak, bardzo malutki jak się urodził bo tylko 930g.Wzmożone napięcie mięśniowe.Już nasza pediatra sugerowała rehabilitację,ale najpierw konsultacja z neurologiem dzieciecym.O rehabilitacji na wizycie u pani W. nie było żadnej mowy.Jak zapytałam,pani doktor coś bąknęła pod nosem i to był koniec wizyty.Wypisała leki i kazała podawać dziecku.Wypisała takie leki,że farmaceutka nie chciała mi ich wydać,bo były to leki silnie psychotropowo.I ona chciała to zaaplikować trzymiesięcznemu dziecku.To jakiś obłed.Trafiłam do innego neurologa dzieciecego i obyło się bez leków,tylko intensywna rehabilitacja.Dzisiaj mój synek ma 8 lat.Ma zdjagnozowane mpd,ale jest może nie całkiem,ale na swoje możliwości sprawnym dzieckiem.Jest bardzo inteligentny jak na swój wiek.Nawet nie chcę myśleć,co mogłoby się stać po podaniu tych leków.Wiem,że dobrze by nie było,tak powiedziała Pani neurolog dzieciecy w Łodzi.Widzę,że przez tyle lat nic się nie zmieniło zachowanie pani doktor ani praca z pacjentem.

Stanowczo odradzam pieniądze wyrzucone w błoto Dopiero w Łodzi w Matce Polsce zdiagnozowano u mojego dziecka chorobę

Pełen profesjonalizm oraz rewelacyjnie wyposażona poradnia. Polecam

Pełen profesjonalizm oraz rewelacyjnie wyposażona poradnia.
Polecam

Nie polecam tej lekarki traktuje matki i dzieci przedmiotowo Zle zdiagnozowala chorobe dziecka Lecze swoje dziecko w Łodzi

Moja noga z moim dzieckiem juz nie powstanie u pani doktor po tym jak nas potraktowala na wizycie Teraz swoja corke lecze w Belchatowie gdzie lekarz powaznie podszedl do choroby mojego dziecka