lekarz Maria Woźniak-Rauchut

polecam zawsze i w NZOZ i prywatnie!Leczę się w przychodni,zawsze chętnie tam idę z moimi problemami zdrowotnymi-Jola

Jestem bardzo wdzięczny losowi że rodzice zaprowadzili mnie do Pani doktor, bo dzięki Niej dziś jestem zdrów i normalnie funkcjonuje. Większość specjalistów nie dawała mi większych szans, dziś jestem prawie dorosły i zdrowy tylko dzięki niej. Polecam szczerze

Polecam szczerze

zdarzyło mi się odwiedzić panią dr zarówno prywatnie jak i na kasę chorych. do 18 roku życia uczęszczała do niej bo tak mnie zapisali rodzice i było mi wygodnie. Już dawno zmieniłam lekarza rodzinnego. Pani dr przyzwyczajona jest do tych samych chorób od dziesięcioleci i takie też pozostają jej metody. Pani dr nie umiała odczytać wyników badań zrobionych w innym mieście, ponieważ nie wiedziała co to są w ogóle za badania ( z(robione były na mój własny koszt. jeżeli jesteś przeziębiona/y to śmiało tu chyba nie można za bardzo zaszkodzić, ale jeśli jest to coś poważnego to Pani dr z pewnością tego nie odkryje. Zdarzyło się tez Pani dr pomylić lekarstwa, przypisała lekarstwa z odwrotnym skutkiem, które pogłębiły chorobę. Ludzi traktuje przedmiotowo, może to wina pracy cały czas w tym samym środowisku, z tymi samymi pacjentami. Nie wiem jak to jest z nadzorem nad dokształcaniem lekarzy, ale ta Pani już dawno zapomniała o ciągłym zdobywaniu nowej wiedzy i poszerzaniu swoich umiejętności i kompetencji. Stanowczo nie polecam

Pani Doktor Rauchut jest cudowna! Do końca życia wdzięczna Jej będę za leczenie reumatyzmu dziecięcego. Minęło już wiele lat, a Pani Doktor w dalszym ciągu robi na mnie takie samo wrażenie -konkretna, trafne diagnozy i leczenie. Dziękuję!

to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia, takich ludzi - lekarzy teraz można policzyć na palcach jednej ręki. Spotkanie z Panią doktor to przyjemność, a przy tym prawdziwa opieka lekarska. Wiem że leczy już kilka pokoleń w niektórych rodzinach, cudowna jestem wdzięczna losowi że mogłam spotkać kogoś tak kompetentnego na swojej drodze. TO LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA KOCHAJĄCY TO CO ROBI, A ROBI TO FACHOWO, ONA MA TO COŚ polecam każdemu i chciałabym, żeby choć część lekarzy mogla jej dorównać, a młodzi powinni brak przyklad z takich jak ona.