lekarz Maria Zagórska

Pulmonolog, Pediatra

Super kompetentna u moich dzieci zawsze trafione diagnozy. Super podejście do dzieci w różnym wieku. Pani dr bardzo konkretna. Polecam i pozdrawiam

Wspaniała lekarka. Leczy moje dzieci, zawsze stawia właściwe diagnozy, ma świetne podejście do małych pacjentów. Szczerze polecam !!!!

Szczerze polecam !!!!

Pani doktor zawsze stawiała trafne diagnozy, zawsze pomaga i przyjmie w przychodni dodatkowe osoby. Zdecydowanie polecam Panią Zagórską, leczy moje dzieci od 11 lat. Jest lekarzem opanowanym i bardzo rozsądnym

Bardzo polecam panią doktor. Sama byłam pod jej opieką, pomogła mi wiele razy, nigdy nie odmówiła pomocy. Przyjeżdżała nawet do domu w nagłych przypadkach. Moja mama po tym jak ukończyłam 18 lat i musiałam wybrać sobie nowego lekarza, poszła do pani Zagórskiej w podzięce z kwiatami. To chyba wystarczający argument na to,że jest naprawde świetnym lekarzem. :)

Przykro mi wystawiać taki komentarz lekarzowi z wieloletnim stażem i wydawałoby się doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami. Ale już nigdy nie pójdę z dzieckiem do tej Pani. Jest bardzo nie miła, wielokrotnie stawiała dziecku błędne diagnozy, leczyła antybiotykami chorobę, którj nie było. Kilkakrotnie odmówiła przyjęcia dziecka z gorączką. Kiedyś odmówiła wizyty domowej (prywatnej), stwierdziła, że szybciej dojdziemy do przychodni (z bardzo chorym dzieckiem). Nie polecam nikomu.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk