lekarz Maria Zawada

Laryngolog

Każda wizyta u Pani Doktór spowodowana moją chorobą była nacechowana z jej strony wielkim p wielo rofesjonalizmem medycznym, wspaniałym kontaktem z pacjentem.Trafna diagnoza, wspaniałe zastosowanie leków świadczy o tym, że darzę ją wielkim zaufaniem. POLECAM. Moja ocena to 6. Osoby które mają negatywne zdanie o pani doktór nie miały do czynienia z dobrymi lekarzami tylko konowałami .

Bardzo dobry lekarz, leczy skutecznie i niedrogo. Polecam - dobry fachowiec. Wyleczyła mi chore zatoki, których inni laryngolodzy nie potrafili wyleczyć.

Nie polecam byłam z synem u pani doktor żeby zbadac trzeci migdał to zaczęła sie na mnie drzec że ten migdał jest bardzo potrzebny a nawet nie miałam zamiaru go usuwac chciałam żeby tylko go zbadała i nawet nie zerkła na niego. Przez większośc wizyty rozmawiała przez tel co było niekulturalne. Na katar trwający 3 tyg dała jakieś kropelki co w żadnej aptece nie było podobno był błąd w pisowni na recepcie. Moja noga w tym gabinecie już nie powstanie, mam ogromny uraz do pani doktor

Super lekarz leczylam u pani doktor moje dzieci a teraz takze wnuki leczy pani doktor.Mila sympatyczna a przedewszystkim kompetentna!!!!no i do tego jezeli porownac koszt wizyt u innych lekarzy to i bardzo tania!!!

Pani doktor przez półtorej roku leczyła mojego syna (4 lata) sterydami i tymi samymi lekami na przemian, ponieważ miał przewlekłe zapalenie uszu i bardzo wysokie ciśnienie.Niestety nic nie pomagało i stany zapalne w dalszym ciągu powracały a ciśnienie nie było leczone. Postanowiłam zmienić lekarza i okazało się, że ma przerośnięty trzeci migdał który rozlewa się na trąbki słuchowe i po tak długim okresie nie leczenia uszkadza mu słuch. Teraz w najlepszym wypadku będzie miał usunięty migdał ale grozi mu zainstalowanie drenów do uszu. Ta pani doktor może jest dobrym lekarzem ...

Ta pani doktor może jest dobrym lekarzem ale tyko do czyszczenia uszu. Dlatego zdecydowanie nie polecam:(

Lekarz spełnił moje oczekiwania. Polecam zainteresowanym.

Lekarz spełnił moje oczekiwania. Polecam zainteresowanym.

Nie mam nic dobrego do napisania o Pani Doktor niestety. Kiedyś leczyliśmy dziecko poważnie chorowało. Jeździliśmy do niej bardzo długo lecz niestety efekty leczenia zerowe. Długo opowiadała lecz niestety nie o przebiegu choroby i jej leczeniu lecz o wszystkich ciekawostkach z kraju i ze świata. Bardzo nas rodziców nastraszyła jeżeli chodzi o chorobę i leczenie. Dzisiaj z perspektywy czasu cieszę się że już więcej do niej nie pojechaliśmy.

Nie toleruje niektórych grup zawodowych, lekarze oczywiście pracują po 12 godzin dziennie i zarabiają mało.

Bardzo pomogła mojej córce która jest alergiczką.Polecam.

Bardzo pomogła mojej córce która jest alergiczką.Polecam.

B.dobry fachowiec, dużo mówi, ale przy tym dobrze leczy.

B.dobry fachowiec, dużo mówi, ale przy tym dobrze leczy.