lek. med. Maria Ziegertlek. med. Maria Ziegert - zdjęcie profilowe

lek. med. Maria Ziegert

Radiolog

W 1989 ukończyłam Gdańską Akademię Medyczną. Staż podyplomowy odbyłam w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Gdańsku. W okresie od 1.06.1991 do 31.10.2003 roku byłam zatrudniona w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej tego szpitala .

W tym czasie , pełniąc obowiązki asystenta, zdobyłam wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie wszystkich działów radiologii i diagnostyki obrazowej. W roku 1995 uzyskałam I-szy stopień , a w roku 2001-ym II stopień specjalizacji w zakresie radiologii i ...

Byłam u Pani doktor z bardzo wiekową demencyjną mamą z zaawansowaną miażdżycą. Taka pacjentka nie przypadła Pani doktor do gustu co było dość wyraźnie widać. Komendy podawała jakby miała do czynienia ze sprawną osobą. Badanie dopplerowskie ograniczyła do minimum. Nie polecam.

Jestem bardzo zadowolona. Badanie dokładne. Piękny wystrój gabinetu :) A przede wszystkim wprost przemiła pani dr :) chyba nigdy takiego lekarza nie spotkałam

gabinet mało nowoczesny wizyta krótka nie jestem zadowolona z badania.może jestem zbyt wymagajaca ale dla mnie oceniam na dostateczny z plusem.

Bardzo dobra specjalistka. Godna polecenia

Bardzo dobra specjalistka. Godna polecenia