lekarz Maria Zioło

2,6
2,6

Być może akurat miałam szczęście, ale nie czekałam w żadnej kolejce i zostałam przyjęta punktualnie o umówionej godzinie. Wizyta - pełen profesjonalizm oraz przyjazna atmosfera. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Nie polecam - byłem u pani doktor prywatnie w Kielcach z problemem ze wzrokiem. Po badaniu stwierdziła, że mam zaćmę i skierowała mnie na jej operację czyli wymianę soczewek. Udałem się do krakowskiego centrum optycznego, gdzie pani doktor po kilku dokładnych badaniach, zapytała mnie kto mnie tu przysłał, bo moja zaćma jest tak znikoma że nie ma potrzeby operacji, bo nie odczułbym żadnej różnicy. Wydałem pieniądze na dwa badania + przejazd, ale przynajmniej ocaliłem oczy.

Zero szacunku dla pacjenta, Pani doktor przychodzi do pracy kiedy chce. Tragedia !! Nie polecam !! Wystać się, wysiedziec, ani słowa że przeprasza za opóźnienie, w kolejce 20 osób.

Szczerze polecam Panią doktor. Od wieku lat leczę się u niej. Wcześniej leczyłam się u innej specjalistki i przez te lata tylko zwiekszala mi moc soczewek. Pani doktor jako pierwsza ustabilizowala moja wadę, a nawet trochę ja zmniejszyła po upływie lat. Bardzo sympatyczna, kompetentna. Kolejka owszem zawsze jest duża, ale jak to zazwyczaj bywa w przypadku dobrych fachowców. Polecam!!

Bardzo sympatyczna, kompetentna.

Polecam!!

Wizytę wyznaczono mi na godz. 14 . Zgłosiłam się przed czasem . To co spotkało mnie przed gabinetem to był szok mały ciasnota,zaduch spęd pacjentów , długie czekanie po godzinie oczekiwania oburzona zrezygnowałam z wizyty. Twierdzę ,że w tym gabinecie stosuje się praktyki jak publicznej służbie zdrowia z różnicą za czekanie trzeba płacić. Jeszcze nie spotkałam tak nieprzyjaznego prywatnego gabinetu. A leczę się tylko prywatnie .Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!