lekarz Marian Drożdżal

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG

Jeżeli kobieta nie odwiedza go w prywatnym gabinecie to jest nieprzyjemny,wywyższający się po prostu fatalny

mily sympatyczny poswieca czas za ktory slono placimy wkladke domaciczna mi zle zalozyl...raczej nie polecam

wspanialy, spokojny i cierpliwy lekarz, interesuje sie pacjetnka, czesto przyjmowal mnie w trakcie dyzuru nieodpłatnie

Cierpliwy i bardzo dokładny. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Lecze się u Pana doktora już 13 lat. Prowadził 3 moje ciąze, albo sam odbierał poród albo co chwilke dzwonił na porodówke. Z wielkim wyczuciem i zrozumieniem zajął się również mną kiedy poroniłam. Sam zajął się wszystkim w szpitalu.za kazdym razem mogłam liczyc na jego wiedze i doświadczenie. nigdy nie spotkałam się z jego strony z arogancją czy zdenerwowaniem. Zdecydowanie polecam!

Kobietki kochane jestem wciąży i już po raz trzeci zmieniłam lekarza ostatni to gin,Drożdzal i przy nim zostaje mimo ze nie jest tani,ale chciałam ustrzec od gin. Elżbieta Winiarska jest najgorszym lekarzem na jakiego trafiłam powinna pracować jako ginekolog straszna kobieta.

Poważna mina, poważny wygląd,i tylko tyle, trzy słowa, mało kontaktowy lekarz i nie wzbudza tym zaufania, nie pomaga.

Korzystam z opieki doktora już ponad 5 lat. Prowadził moją ciążę i generalnie jestem zadowolona z jego opieki w prywatnym gabinecie. Zdarzają mu się także momenty w których bywał złośliwy czy opryskliwy, ale każdy może mieć gorszy dzień. W szpitalu też zaglądał do mnie i pytał o samopoczucie. W trakcie ciąży "dmuchał na zimne". O opiecie na porodówce nic nie mogę powiedzieć, bo miał wtedy urlop :( Jeden z minusów to długiew kolejki w gabinecie mimo że pacjentki są zapisywane na konkretną godzinę (nawet do 2 godzin opóźnienia. Istotny minus to cena - 150zł, ale w ciąży wiele razy umawiał mnie w szpitalu i nic nie płaciłam.

jest miły , zawsze interesuje sie swoimi pacjentami, można sie z nim dogadać jeżeli chce sie wyjść szybciej ze szpitala. polecam.

Chodziłam do prywatnego gabinetu tego pana przez 5 lat więc mogę dużo na jego temat powiedzieć. Nie można mu na pewno zarzucić, że nie jest miły czy delikatny (przynajmniej w prywatnym gabinecie). Natomiast jego kompetencje pozostawiają wiele do życzenia... W drobnych dolegliwościach co prawda mi pomagał - ale nestatyne to każdy może przepisać - nawet internista. Przede wszystkim - jak się później dowiedziałam - niepotrzebnie "zamroził" moją rzekomą nadżerkę - oczywiście nie za free. Kiedy zaczęłam starać się o dziecko okazał się totalnym ignorantem - bez sensu zapisywał mi kolejne zastrzyki zanim nawet uregulował cykl - krótko mówiąc "pomagał" po omacku - na zasadzie a może się uda... Ogólnie nie polecam!

Lekarz naprawdę godny polecenia. Każdy problem, który doskwiera dokładnie wyjaśni. i do tego bardzo delikatny. Kompetentny i poświęca odpowiednio dużo czasu na badanie. Jestem w 100% zadowolona z wizyty.