To wspaniały człowiek i cudowny lekarz.Oby żył wiecznie.Leczył nie jedno dziecko w mej rodzinie i wśród znajomych. A teraz te dzieci leczą u p. doktora swoje dzieci. Polecam

Jedyny lekarz do którego mam zaufanie.Kompetentny, cierpliwy, uprzejmy. Jest w stanie pracować dla swoich małych pacjentów od rana do rana po 20 godzin w ciągu doby!!! Niewątpliwie lekarz z powołaniem.

Lekarz jedyny w swoim rodzaju, pacjenta traktuje z wielkim szacunkiem. Przy okazji wizyty z jednego powodu interesuje się innymi możliwymi uszczerbkami na zdrowiu. Osobiście będąc u doktora z synkiem miałam zbadane piersi czy wszystko w porządku.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,zawsze gotowy zeby pomóc,pracujacy ponad miarę....czasem martwię się o doktora,ze sam za mało dba o siebie...dla mnie to taki współczesny doktor Judym,idealista i człowiek pracy oddany ludziom, może gdyby do doktora zaczeli chodzić ,,nasi'' lekarze jako pacjenci ,może by się czegoś nauczyli,wyciągneli wnioski ,spostrzegli kontrast w podejściu, wyhamowaliby własną wybujałą interesowność i zarozumialstwo....Uczesticząc w ,,lekcji''na tamat zdrowia w przedszkolu, padło pytanie skierowane do maluchów, ,,Co trzeba zrobić gdy jest się chorym, do kogo się udać...?dzieci chórkiem odpowiedziały- do doktola FLUDLA :)Wszystkiego najlepszego dla Pana Doktora

DOKTOR FLUDER TO LEKARZ Z POWOŁANIA ZALEŻY MU NA PACJĘCIE ROBI WSZYSTKO BY WYLECZYĆ ,ALE TAKŻE BADA PRZYCZYNY DANEJ CHOROBY JEST GODNY POLECENIA

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gniezno"?

Tumska 10

Libelta 39 lok. 2
Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno
Zakład Opieki Zdrowotnej Pracownia Rentgenodiagnostyki "TOMMA"
Poznańska 15/17
62-200 Gniezno
Fundacja na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Zakład Paliatywnej Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji w Gnieźnie
ŁĄCZNICA 7
Mazowiecka 10