lekarz Marian Grodoń

Cytolog, Ginekolog, Położna

Opieram opinie na jednorazowej wizycie, jakiej wymagał mój przypadek. Doktor podszedł do problemu bardzo profesjonalnie i udzielił odpowiedniej pomocy, wszystko w miłej atmosferze, polecam!

NIE POLECAM, NIDMIŁY, NIEUPRZEJMY, ŁASKĘ ROBI ŻE ZBADA ALBO KAŻE CZEKAĆ NA INNEGO LEKARZA, ODRADZAM!

W chwili gdy doszło do samoistnego poronienia pierwszej ciąży.dr kpi sobie z pacjentki i robi podśmiechuj,że skąd ten pomysł o ciąży, przecież nigdy jej nie było.Teraz zostało tylko resztki wyskrobać i po krzyku i już można zakładać spiralkę!!!

polecam tego ginekologa mam do niego pełne zaufanie jest dyskretny i szczery.

polecam tego ginekologa mam do niego pełne zaufanie jest dyskretny i szczery.

Bardzo kompetentny, uprzejmy i skoromny. Polecam

Bardzo kompetentny, uprzejmy i skoromny. Polecam

Chodzę do pana Grodonia blisko 30 lat do poradni publicznej może inaczej najpierw prywatnie potem do poradni publicznej i ze świecą szukac takiego lekarza on spośród parunastu ginekologów podją się leczenia a nie jak inni pod noże co było szybkie i bez leczenia dzięki naiemu urodziłam jeszcze dziecko ale jest jedno trzeba się zastosowac do jego wskazówek

Bardzo uprzejmy, miły, kompetentny lekarz.Gorąco polecam:)

Bardzo uprzejmy, miły, kompetentny lekarz.Gorąco polecam:)

Bardzo polecam, dokładne badanie w gabinecie omówienie wyników i sposobu leczenia.