prof. dr hab. n. med. Marian Grzymisławski

3,3
1,3

Anna

24.02.2017

Pan dr .umawia sie telefonicznie ze mna za dwa dni w szpitalu na 9.00 jade do niego 140 km .Mam byc w sekretariacie posiadam wszystkie aktualne badania (TK ,markery ,krew og) i skierowanie do szpitalai mam je przywiesc okazuje sie ze P.dr nie pamieta ze dwa dni temu kazal mi przyjechac malo tego krzyczy do mnie przy sekretarce i innym lekarzu co ja tu robie skad mam jego tel.jakim prawem itd .bylam w takim szoku ze nie umialam sie odezwac stalam z lzami w oczach nie umial nawet odczytac skierowania do szpitala dostalam je na endykrynologii gdzie w badaniach tk wykazalo guza na trzustce P. dr kazal udac mi sie do innego szpitala na oddzial Endykronologii mam 62 lata a wydzieral sie do mnie jak bym miala z 6 . Nie polecam

05.07.2012

Leczylam się u tego Pana bardzo długo i mam niemiłe wspomnienia, wolę tego nie pamietać o mało co wąchałabym kwiatki od spodu. Dużo szumu robi wokół swojej osoby,obiecuje ,że przyjmie na oddział i słowa nie dotrzymuje,to człowiek pazerny na kasę, zdecydowanie odradzam leczenie u tego ...

zdecydowanie odradzam leczenie u tego Pana,

22.05.2012

KATASTROFA PRZEZ 30 MIESIĘCY BARDZO MI ZASZKODZIŁ.PRZYJMUJE OK.90 PACJENTÓW TYGODNIOWO !!!!!. OSTRZEGAM PAZERNY STARSZY CZŁOWIEK,MYLI PACJENTÓW NAWET PO PRAWIE TRZECH LATACH LECZENIA.

29.02.2012

Trudno go ocenić. Wiedzę na pewno ma ale to bardziej naukowiec jak lekarz służący ludziom. Zabiegany, nie pamięta pacjentów co i jak stosować. Mimo wszystko mogę polecić za wiedzę w trudnych przypadkach może to zaprocentować.

22.02.2012

Strasznie zawalony pracą i ambitny człowiek, ale niestety więcej szumu robi wokół siebie niż to warte. Nie skupia się dostatecznie na pacjencie, bo w kolejce czeja kilkanaście innych osób, więc nie daje rady. Niby ma dobre serce, a rezultat jest taki, że jest polowiczny a niekiedy furiat i strasznie nieopanowany, nie przebiera w slowach wobec pacjenta i jego rodziny. Ojciec leczył się u niego kilka lat, wszyscy bylismy wykonczeni jego podejściem, mimo kompetencji zawodowych trezultaty potrafią być mierne - zniszczy wszystko swoim zachowaniem. Absolutnie przepracowany, tak nie powinno być - profesor, więc wiecznie gdzieś jeździ z zwykładami, trudno uchwytny. I skandaliczny gabinet - bez toalety dla pacjentów przy poczekalni, trzeba iść do prywatnego mieszkania przez gabinet... koszmar! A przecież do niego czejaką pacjenci gastroenterologiczni! To tak, jakby nie bylo toalety u ginekologa! Skandaliczne! Nie polecam niestety nikomu, przykro mi.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Poznań"?

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Kutrzeby 16/116
Apimed Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie
osiedle Dębina 103
Poznań
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.
Galla Anonima 2d/103
Poznań
Akademia Medyczna, Katedra i Klinika Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych
Przybyszewskiego 49
Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań
UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska