lekarz Marian Hajda

Neurolog

Bardzo dobry lekarz, wizyty trwają po ok 40-50 minut, bo pan doktor przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Próbuje sam dojść do diagnozy, dopiero potem ogląda wyniki badań. Ma dystans do siebie i podejście do pacjenta. Polecam

Byłam badana przez tego lek. i niestety, ale nie jest tak profesjonalnym za jakiego się uważa. Przeprowadzając badanie, które PZU zleciło w opinii nie napisał, że używam antybiotyki i nogi (uda mi się pocą), co mówiłam wielokrotnie o tym i pokazywałam leki. Pytałam się również poprzez SMS, dlaczego tego nie napisał w opinii, ale niestety widocznie ten człowiek ma problem z odpowiedzią na to pytanie, bo winę zrzuca na PZU i twierdzi, że mogę się odwołać - pisać odwołanie do PZU. Nie czarujmy się, jeśli byłby profesjonalnym lekarzem, to bym nie musiała pisać odwołania. Nawet nie potrafił mi odpowiedzieć na moje pytanie, dlaczego przy oddawaniu stolca uda mi się pocą, a przecież neurolog z takim tyt. powinien wiedzieć wszystko od głowy aż do tyłka. Stwierdził, że skoro korzystam z innych lekarzy, to powinnam wiedzieć, co jest tego powodem. Wypisuję taką opinię, ponieważ jak widać na pozytywną sobie ten lek. nie zasłużył po zachowaniu i podejściu do pacjenta.

Jest bardzo dobry, poswiecil wystarczajaco czasu na rozmowe z pacjentem. Dodal nadziei i podszedl rzeczowo do problemu. Otwarty na pytania i cierpliwy. Polecam wszystkim. Jolanta

Jolanta

Ma wiedzę, zna się na rzeczy, na biurku widziałem czaspisma medyczne i książki, to znaczy że się dokształca (u innych lekarzy nigdy nie widziałem). Wg mnie jest ok, zadaje pytania. Jest konkretny, dla mnie nie musi być lekarz wylewny. Polecam.

lekarz kompetentny, profesjonalnie podchodzi do problemu, a przy tym miły i uprzejmy

Rozczarowal mnie rutynowym podejsciem do moich dolegliwosci.

Rozczarowal mnie rutynowym podejsciem do moich dolegliwosci.

Rewelacyjny lekarz, wg mnie taki naprawdę z powołania. Potrafi słuchać pacjenta, ale SŁUCHAĆ tak naprawdę. To rzadkośc w dzisiejszych czasach.