lek. dent. Marian Inglotlek. dent. Marian Inglot - zdjęcie profilowe

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz w endodoncji.

Członek polskich i ...

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz w endodoncji.

Członek polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: OSIS, PTS, PSI, ICOI, DGOI, PTE.

Od 1994 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. Od ponad 15 lat zajmuje się implantologią, która stała się główną dziedziną jego pracy. W latach 2004-2015 pracował jako asystent i wykładowca w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii UJCM. W 1999 roku uzyskał specjalizację I stopnia, a w 2007 tytuł Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej (II stopień). Opublikował kilka prac naukowych. Uczestnik licznych kongresów, sympozjów oraz szkoleń krajowych i zagranicznych.

Znajomość języków obcych: angielski

Dołączam się do pozostałych pacjentów. Lekarz zna się na swoim fachu i umie spokojnie podjeść do pacjenta. Dobrze tłumaczył co będzie robione. Dla mnie nic dodać nic ująć, będę więc miał swojego stomatologa ! :) polecam

Ja jestem również zadowolona z wizyt i leczenia. Pan dr jest uprzejmy, miły i poświęca dużo czasu pacjentce:-) polecam:-)

Jest to na pewno lekarz z powołania! Super kontakt z pacjentem i duuuuza wiedza. Myśli o pacjencie jako podmiocie. Godny polecenia.

Mam pełne zaufanie do Pana doktora! Życzliwa i kompetentna osoba. Oby więcej takich specjalistów! Jak najbardziej duży PLUS

Szwajcarska precyzja.... Ekstrakcja skomplikowanego korzenia, implanty, mosty ... bardzo dobra jakość, bardzo dobra obsługa, cena do jakości adekwatna polecam

Szwajcarska precyzja....

polecam