lek. dent. Marian Inglotlek. dent. Marian Inglot - zdjęcie profilowe

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz w endodoncji.

Członek polskich i ...

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz w endodoncji.

Członek polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: OSIS, PTS, PSI, ICOI, DGOI, PTE.

Od 1994 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. Od ponad 15 lat zajmuje się implantologią, która stała się główną dziedziną jego pracy. W latach 2004-2015 pracował jako asystent i wykładowca w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii UJCM. W 1999 roku uzyskał specjalizację I stopnia, a w 2007 tytuł Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej (II stopień). Opublikował kilka prac naukowych. Uczestnik licznych kongresów, sympozjów oraz szkoleń krajowych i zagranicznych.

Znajomość języków obcych: angielski

Lekarz podjął się usunięcia u mnie ósemek które tkwiły w dość dziwny sposób. Poprzednia wizyta u innego lekarza nic nie wzniosła, a Pan Inglot odniósł pełen sukces. Bezbolesny zabieg przed którym jak odpowiadał na moje pytania znacząco wzbudzał swoją wiedzą i opanowaniem mój spokój. Rekomenduję lekarza i raz jeszcze dziękuję tu na szerszym forum.

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.

uważam dr Inglota za dobrego lekarza, nieco się czeka ale to w naszym kraju normalne. cenię za pewność ręki i leczenia, dobrze że lekarza znalazłem i można tu polecić.

Trzeba czasem trochę dzwonić ale obsługa jest miła. Lekarz sam w sobie jest dość specyficzny ( bądź był zmęczony ), jednak to dobry stomatolog w tym co robi!!! Widać pewność ręki, dziękuję Panu za pomoc. Marcin

Dołączam się do pozostałych pacjentów. Lekarz zna się na swoim fachu i umie spokojnie podjeść do pacjenta. Dobrze tłumaczył co będzie robione. Dla mnie nic dodać nic ująć, będę więc miał swojego stomatologa ! :) polecam