dr n. med. Marian Janowski

Chirurg ogólny

Pan doktor bardzo kompetentny. Byłam na wytworzeniu przetoki do dializ. Pan doktor kompleksowo wytlumaczyl wręcz wyrysowal sytuacje mnie dotyczaca. Szybko wutyczona kolejna wizyta na zabieg. Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Najlepszy naczyniowiec ,gorąco polecam.

Świetny lekarz godny polecenia.Uratował mojej mamie zycie za co jesteśmy mu ogromnie wdzieczni.Zaangażowany w to co robi.Najlepszy chirurg w Toruniu!

Uratował dwa lata temu mojej mamie życie tętniak na aorcie brzusznej podczas tak poważnego zabiegu zoperował jeszcze woreczek wyciągnął z niej ogromny kamień. Może mało się uśmiecha ale nam rodzinie przed zabiegiem wytłumaczył wszystko pełen profesjonalizm.

Leczę się u dr. Janowskiego 13 lat. Wykonał mi 4 operacje i tym samym uratował mi obie kończyny i uważam że jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Jestem mu ogromnie wdzięczny.

bardzo , bardzo dobry specjalista ,polecam .

bardzo , bardzo dobry specjalista ,polecam .

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Toruń"?

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

Przychodnia Specjalistyczna Matopat