lekarz Marian Jędrzejczyk

Świetny lekarz, polecam Pana Jędrzejczyka z całego serca, bo robi ogromną robotę i jest wspaniałym człowiekiem!

Witam Dr. Jędrzejczyk jest człowiekiem bardzo konkretnym, uprzejmym i życzliwym - dla mojego dziecka poświęcił podczas wizyty bardzo dużo czasu, a że przebywamy za granicą i akurat przyjechaliśmy do kraju potrzebowaliśmy szczepienia wiec poświęcił swój cenny czas aby porównać szczepionki dawane za granicą do tych co są dawane w Polsce aby doradzić konkretnie - sprawdzał w książkach medycznych a także kontaktował się telefonicznie aby się upewnić, następnie gdy już było wiadomo jakie szczepionki trzeba dać to zaproponował pomoc w wykonaniu ich przez pielęgniarkę - bezpłatnie. Po jakimś czasie jeśli miałem wątpliwości to bez problemu mogłem do niego dzwonić i telefonicznie mi wyjaśniał pewne rzeczy. Doktor dla mnie zasługuje na ocenę celującą bez dwóch zdań polecam go każdemu. Rafał S.

Prywatnie bardzo miły. Państwowo jego uprzejmość zależna jest od dnia i humoru. Raz potrafi wyzwać człowieka a raz potrafi być milusiński. Czy to o czymś świadczy? Widocznie rozpoczął się etap przynoszenia jaj i kur za usługę ;) ogólnie zna się na chorobach pacjentów jednak jego podejście budzi wiele zastrzeżeń.

Do momentu kiedy zaczął przyjmować na kasę chorych jakość usługi bardzo się zmieniła. To nie jest już ten sam lekarz zawiodłam się bardzo.

Bardzo dobry lekarz, ma swietne podejscie do pacjenta zarowno tego malego jak i doroslego, posiada ogromna wiedze i doswiadczenie, jest bardzo kompetentny. Polecam

jako lekarz prywatny byl niezawodny wspanialy skuteczny teraz gdy przyjmuje na kase chorych niestety wszystko sie zmienilo wogle nie przejmuje sie pacjentem tylko zeby szybko i duzo to nie jest juz ten sam lekarz zawiodlam sie bardzo bo to byl moj ideal lekarza.

Bardzo doświadczony pediatra, posiada dużą wiedzą medyczną. Bardzo dobre podejście do dziecka, odpowiedni czas wizyty, dziecko się nie znudzi. Można z nim konkretnie porozmawiać na temat choroby. Lekarz z powołania. Godny polecenia fachowiec.

Dr.Jedrzejczyk jest bardzo dobrym lekarzen i bardzo dobrym czlowiekiem. Marzena Dzik - Wieden

Dr.Jedrzejczyk jest bardzo dobrym lekarzen i bardzo dobrym czlowiekiem.
Marzena Dzik - Wieden

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora,czy prywatnie czy publicznie to jest taki sam.Dokładnie tłumaczy przebieg choroby,przed zbadaniem dziecka myje ręce a na koniec wizyty daje dziecku cukierka.I do tego jest taki przystojny.Pełny szacunek dla Pana!

Wspaniały człowiek z fachowym podejsciem do małego pacjenta.Wspaniale wytłumaczy do tego bardzo miły.Szczerze polecam