Marian Krawczyński

Laryngolog dziecięcy

Szkoda wielka szkoda mam 52 lata i takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, to był mój dobry duch pierwszy raz trafiłam do doktora mając 9 lat leczył mnie długie lata, szpital na spornej był moim drugim domem a doktor moim wspaniałym lekarzem będąc dorosła też do niego chodziłam, to on mnie pokierował do profesora Durki i leczę się do dziś też wspaniały specjalista,ale to doktor Krawczyński uratował mi życie to zawsze przy nim czułam się bezpieczna a na dodatek kochał wszystkie dzieci mogę z ręką na sercu powiedzieć że to był drugi Korczak, widać było jak bardzo pragnął aby wszystkie dzieci były zdrowe i wesołe nie mam uznania dla tego człowieka bardzo się spłakałam jak dowiedziałam się o jego śmierci, pokój jego duszy

Właśnie się dowiedziałem... Mój Pan Doktor nie żyje. Gdy miałem lat 10 uratował moje zdrowie, a może i życie. Wspaniały lekarz, człowiek. Żal wielki. To był mój dobry duch, świeć Panie nad jego duszą. Taki wspaniały człowiek. Dużo za wcześnie. Paweł Chochlew

Paweł Chochlew

Polecam z całego serca, dusza człowiek dla małego pacjenta oraz rodziców w ciężkich dla nich chwilach podczas choroby pociech. Pełen profesjonalizm.Raz jeszcze gorąco polecam.

Nie wierzę, że nie ma już Pana Mariana. Zajmował się moim synem od lat najmłodszych. Dzięki niemu uniknęliśmy punkcji, wychodziliśmy z infekcji szybko i bez nawrotów. Dzisiaj młodego boli ucho. I nie mam do kogo iść ... Bardzo, bardzo smutno.

Dzisiaj młodego boli ucho.
I nie mam do kogo iść ...

Bardzo, bardzo smutno.

Wspaniały lekarz i człowiek. specjalista w swojej dziedzinie jakich mało. Dr Mariana Krawczyńskiego znałam od 21 lat, gdy byłam jeszcze mała uratował mi słuch a może i nawet życie. Później wiele razy ratował mój schorowany organizm, gdy inni lekarze rozkładali ręce, a On wiedział co i jak. Dr Marian Krawczyński niestety już nie wyleczy mnie ani nikogo z Państwa, nie podzieli się swą fachowością, zmarł 24 sierpnia 2010r. Za wszystko dziękuję Małgosia J.-A.

Za wszystko dziękuję
Małgosia J.-A.

pełen profesjonalista super podejscie do pacjenta pełne wytłumaczenie rzadko spotyka się takich ludzi

Rewelacja, oby wszyscy lekarze tacy byli:).

Rewelacja, oby wszyscy lekarze tacy byli:).

zna sie bardzo dobrze.specialista godny zaufania.operowal moje ucho i operacja sie udala:)

jest świetnym lekarzem, leczacym naszą rodzinę od wielu pokoleń, gdy widzi osobę chorą nie ważne czy jest to dorosły czy dziecko- jak trzeba to zbada nawet na dzieciecym fotelu "starego konia"