lekarz Marian Kyc

Dermatolog

Bardzo kulturalny, ale też bardzo słaby. Amatorski sprzęt - BARDZO, oraz nieumiejętność rozpoznania innych chorób poza grzybicą lub atopowym zapaleniem skóry. Gdy nie potrafi rozpoznać choroby, zawsze nazywa to atopowym zapaleniem skóry lub "taką urodą". Poszedłem do innego lekarza, przypisał lek, a po 5 tyg. byłem zdrowy. Lekarz leci w kółko tym samym schematem, przypisuje ludziom te same leki, a kilka z nich jest dość niebezpiecznych, bo nowotworotwórczych. Strata pieniędzy. To samo mamy w przychodni na NFZ.

Bardzo kulturalny, ale też bardzo słaby.
Poszedłem do innego lekarza, przypisał lek, a po 5 tyg. byłem zdrowy.

Strata pieniędzy. To samo mamy w przychodni na NFZ.

Straciłem czas i pieniądze !!!! I leki najdrosze a wcale nie pomagały-tylko zeby pacjent jak najcześciej przychodziłzeby go skasowac! Dobrze że znalazłem kogoś kto mi naprawdę pomógł -nie polecam nikomu chyba ze jest zdrowy i ma duzo pieniędzy.

Świetny lekarz. Polecam. Ma wspaniałe podejście do pacjenta i jest bardzo dobrym lekarzem. Wyleczył mój trądzik i pomógł poprawić cerę, która była w fatalnym stanie. Po jego zaleceniach była gładka jak porcelana ;)

Powyższe pozytywne opinie wprowadziły mnie w błąd. Na ich podstawie udałam sie do Pana doktora ze "swędzącym" problemem. Pan doktor przy wywiadzie przerywał, nie wyjaśniłam do końca jakie mam objawy, ten tylko powierzchownie (w moim odczuciu) popatrzył na zmianę. Nie pobrał próbki, "uczepił się" atopowego zapalenia skóry i cała wizyta była o pielęgnacji skóry (czyli generalnie to co wiem bo zmagam sie z ta chorobą od dzieciństwa). Przepisał sterydy i zaprosił na kolejną wizytę. Po miesiącu udałam się do innego lekarza (na NFZ) - pobrał próbkę do analizy, i zdiagnozował grzybicę. gdzie sterydy tylko zaostrzają zmiany skórne. Już po jednym dniu staosowania przepisanych maści widzę poprawę. Może innym pomógł Pan doktor Kyc, mi nie.

Witam, wprawdzie byłam u pana doktora wczoraj dopiero 1-szy raz,ale jestem pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu i wielkiej kultury osobistej, jak ten człowiek umie słuchać drugiego człowieka, nie zbywa jak inni, nie idzie na tzw. "skróty".Po wczorajszym wieczornym przyjęciu z zaaplikowanych przez dra leków, odczułam ogromną ulgę tak psychiczną jak i fizyczną, przed nami długie leczenie, ale już widzę i czuję, że będzie dobrze. Ten człowiek naprawdę traktuje pacjenta poważnie, myślę, że leczy nas tak, jakby w razie potrzeby leczył członka swojej rodziny i to się czuje od razu przy pierwszym spotkaniu. Godny polecenia, tak jak mnie Go polecono.

Prawdziwy profesjonalista, przesympatyczny człowiek! W mgnieniu oka zdiagnozował u mnie chorobę, która wcześniejszym „specjalistom” sprawiała problem przy samym rozpoznaniu, nie mówiąc już o skutecznym jej leczeniu. Pan doktor posiada ogromną wiedzę, popartą praktyką, wyjaśnił, na czym będzie polegać terapia. (Dodam, że choroba bardzo poważna, przewlekła) Leczyłem się ponad rok, rezultaty bardzo zadowalające. Jeszcze jedno Pan Marian posiada istotną cechę, której brakuje wielu lekarzom - mianowicie nie daje za wygraną, a powodowane jest to po prostu tym, iż wie co robi! A to z kolei daje pacjentowi przeświadczenie, że jest w ...

Pan doktor posiada ogromną wiedzę, popartą praktyką, wyjaśnił, na czym będzie polegać terapia. (Dodam, że choroba bardzo poważna, przewlekła) Leczyłem się ponad rok, rezultaty bardzo zadowalające. Jeszcze jedno Pan Marian posiada istotną cechę, której brakuje wielu lekarzom - mianowicie nie daje za wygraną, a powodowane jest to po prostu tym, iż wie co robi! A to z kolei daje pacjentowi przeświadczenie, że jest w pewnych rękach.
Pozdrawiam serdecznie i polecam Pana Doktora.
Daniel 26

Bardzo dobry lekarz, Specjaliści u których byłam wcześniej zdiagnozowali u mnie trądzik, jednakże leki nie trądzik nie przynosiły efektów. Dr Kyc przyjrzał się bardzo wnikliwie mojej twarzy, konsultował się także z innym specjalistą (widać że podchodzi do pracy bardzo rzetelnie,szuka przyczyny choroby)stwierdził inną chorobę i miał rację. Widać że zależy mu na pacjencie. Wspaniały lekarz i człowiek.

Widać że zależy mu na pacjencie. Wspaniały lekarz i człowiek.

Lekarz wyleczył mnie z łysienia, kiedy byłem dzieckiem. Zastosował leki, które pomogły mi usunąć dolegliwość. Polecam!

Trafna diagnoza, niezwykle fachowe podejście. Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Zdecydowanie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z postępów leczenia - a problem był złożony. Doktor bardzo przystępnie wytłumaczył na czym polega trudność i z czym w trakcie leczenia muszę się liczyć - co bardzo mi pomogło w odpowiednim podejściu do leczenia i cierpliwym oczekiwaniu na efekty - które się pojawiły i wygląda na to, że wkrótce będzie znacznie lepiej niż mogłam się spodziewać na początku kuracji.