dr n. med. Marian Nawrot

Neonatolog, Pediatra

2,9

Lekarz jeśli chodzi o zlecenie badan dziecku co do diagnozy ok ale jeśli chodzi o tlumaczenie w sumie jak się chce zapytać o coś albo powiedzieć coś to nie można bo gada jak nawiedzony ze chciało by się wojne zwojować ze nie myslec do przodu i wogole..... A wiadomo jak każda matka chce się jak najwięcej dowiedzieć o stanie swojego dziecka bo przecież lekarz jest od tego żeby wytłumaczył wszytko oceniam w skali 0 do 5 to daje ocenę 2 tylko dlatego ze zlecił na prawde duzo badań.

Oszołom! nagada się ,nagada może 1 zdanie na temat...reszta to jego banialuki i jego świat...w życiu już nie chcę mieć z nim nic wspólnego.. 0 merytorycznego podejścia.

Oszołom!
0 merytorycznego podejścia.

Pan Doktor to bardzo dobry pediatra, zdecydowanie najbardziej kompetentny w naszym rejonie. Podchodzi do pacjenta profesjonalnie i z największą dbałością o szczegóły. Doskonale tłumaczy wszystko podczas wizyty. Zajmuje się naszym synkiem od urodzenia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam.

bardzo dobry lekarz przyjął nas mimo że miał dyżur w szpitalu mało tego za wizytę nie wziął ani grosza bardzo miły dla naszej kochanej córeczki jak i dla nas rodziców

nie polecam tego lekarza, pół rocznemu dziecku zapisał antybiotyk doustny oraz w zastrzyku!!! Na dodatek sa to końskie dawki

Wspaniały lekarz z powołania, zawsze stawia trafną diagnozę oraz idealnie dobiera leki. Zawsze zainteresowany pacjentem szczególnie polecam jeżeli chodzi o leczenie dzieci, bardzo mi i mojemu synkowi pomógł. Dziękujemy.

Nie moge zgodzic sie z negatywnymi opiniami nt Pana dra. Jest to wspanialy lekarz,ktory przede wszystkim ma ogromna wiedze i doswiadczenie.Podchodzi kompleksowo do kazdego problemu zdrowotnego,wyczerpujaca odpowiada na wszystkie moje,nawet odchodzace od problemu pytania.Jest przy tym bardzo sympatyczny i uprzejmy.Zawsze znajdzie czas.Bylam u niego z synkiem juz ponad 5 razy i za kazdym razem wizyta trwa ok 30 min,badanie bardzo dokladne,doskonaly kontakt z dzieckiem.Serdecznie polecam kazdemu mlodemu rodzicowi aby wlasnie od dr Nawrota zaczac leczenie swojej pociechy.Mam porownanie,bylam u innych 5 pediatrow w jednym z wiekszych miast i nie spelnili oni moich oczekiwan.Jest to prawdziwy lekarz z powołania,co wiecej jezdzi na sympozja i konferencje i jest na biezaca w wiedza medyczna.

Pan Doktor ..W czasie umawiania na wizytę stwierdził, że nie będzie marnował swojego drogocennego czasu???? Rozumiem można mieć dużo pieniędzy,, a gdzie niesienie pomocy???

Moim zdaniem KONOWAŁ...podaje noworodkom antybiotyki bez konkretnego powodu, szuka każdego pretekstu do "leczenia noworodków", czego jedynym uzasadnieniem jest to, że NFZ płaci szpitalom wyższą stawkę, za "chorego" noworodka. Pan doktor założył sobie pewien plan i realizuje go, jeśli nie ilością urodzin to ilością "chorych noworodków"...O fakcie podania antybiotyku córce zostałam poinformowana dopiero po podaniu pierwszego zastrzyku, a antybiotyk został podany "w ciemno" bez wyników badań, jak stwierdził doktor Nawrot: "najwyżej napiszemy w wypisie, że antybiotyk podano OSŁONOWO"...