lek. med. Marian Niedbał

Ortopeda, Traumatolog

2,6
2,7

Witam, Byłam dzisiaj z dzieckiem (4,5 roku) u tego pana doktora i ogólnie moje wrażenie jest bardzo słabe. Dziecko skarży się na bóle nóżek, często w nocy budzi się z płaczem, rano nie jest w stanie zejść ze schodów ponieważ utyka na nogi. Lekarz ogólny twierdzi, że to pewnie bóle wzrostowe ale mnie nie wydaje się to prawdopodobne. Dlatego najpierw poszliśmy do fizjoterapeuty na badanie stóp pod kątem płaskostopia i zalecił wkładki ortopedyczne i ćwiczenia na jeżyku oraz wyższe buty za kostkę. Od lekarza pediatry otrzymałam skierowanie do ortopedy, więc ...

Witam,
Byłam dzisiaj z dzieckiem (4,5 roku) u tego pana doktora i ogólnie moje wrażenie jest bardzo słabe. Dziecko skarży się na bóle nóżek, często w nocy budzi się z płaczem, rano nie jest w stanie zejść ze schodów ponieważ utyka na nogi. Lekarz ogólny twierdzi, że to pewnie bóle wzrostowe ale mnie nie wydaje się to prawdopodobne. Dlatego najpierw poszliśmy do fizjoterapeuty na badanie stóp pod kątem płaskostopia i zalecił wkładki ortopedyczne i ćwiczenia na jeżyku oraz wyższe buty za kostkę. Od lekarza pediatry otrzymałam skierowanie do ortopedy, więc pomyślałam, że nie zaszkodzi skonsultować się z "lekarzem". Niestety to był błąd jak usłyszał o wkładkach to od razu skrytykował, był nie miły i nie zalecił żadnych ćwiczeń pomimo, że stwierdził u dziecka, że ma luźne kolano i tylko zakaz skakania na trampolinie zaproponował wraz z butami memo. Wydaje mi się, że powinien dziecko zbadać również w pozycji pionowej i zobaczył by wtedy jak układają się jego stopy i kolana. Ogólnie nie polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Miły człowiek. Zalecone leczenie pomogło, w przeciwieństwie do tego co mówili inni ortopedzi. Doktor jest czwartym lekarzem, u którego szukaliśmy pomocy i jedynym, który pomógł. Polecam. Ewa Czopik.

Byłem u tego pseudo lekarza niedawno otóż opisałem mu dokładnie jak doszło do urazu mojego kolana i że usłyszałem trzask. Chodziło o zrobienie USG i konsultacje. Ten Konował Niedbał zbadał mi nogę dotykając pytając czy boli - po czym stwierdził iż USG nie jest konieczne bo i tak nic nie wykaże i to jest nadciągniety mięsień.Do tego zalecił mi krioterapie (bo kolega niedawno otworzył i jest dużo taniej, on również tam przyjmuje i nagania pacjentów). Kiedy powiedziałem mu że zależy mi na aktywności fizycznej szczególnie bieganie bo potrzebne mi w zawodzie zbył to jakąś totalną bzdurą (rozmowa z debilem) zalecił natomiast pływanie, rowerek itp. Pytałem 3 razy czy na pewno nie trzeba zrobić USG- odpowiadał że szkoda moich pieniedzy bo i tak nie wykarze. Wychodząc od niego już wiedziałem że to był błąd, ale najlepsze jest dalej. Pojechałem do prywatnej kliniki w Krakowie (już nie patrzyłem na to że bedzie drożej) gdzie leczą sie również sportowcy. Tam po opisaniu urazu z miejsca zrobiono mi USG i wykazało pękniętą łękotke. Leczenie tylko operacyjne i zabieg artroskopii nieunikniony (koszt prywatnie ok 4 tys zł i 2 i pół miesiąca dojscie do zdrowia , lub na ubezpieczalnie czekać ROK w kolejce ). Czym dłużej się chodzi z takim urazem tym większe i poważniejsze to powoduje uszkodzenia w kolanie. Tak więc można sobie wyobrazić co by było gdybym posłuchał pana doktora Niedbała. Szczerze odradzam !!! Teraz wiem że na zdrowiu nie można oszczędzać - pozdrawiam

Byłem u tego lekarza dwa razy. PORAŻKA totalna. Przy obu urazach sugerował zaprzestanie aktywności fizycznej. Organoleptycznie jest w stanie stwierdzić , że nie istnieją stany zapalne ścięgien i mięśni. Uważa że USG kompletnie nie nadaje się do badania tkanek miękkich "bo i tak nic nie będzie widać". Zwykły chałturnik i konował który ewidentnie ukierunkowany jest na zysk niż na zdrowie pacjenta.

Witam byłam u doktora z kręgosłupem i powiem że od czasu leczenia moje skrzywienie nie co się poprawiło :). Na prawdę polecam tego lekarza

Szkoda nawet mówic niepolecam nikomu miałem złamaną reke a on mi mówi ze moze mi tylko l4 wypisac ,ale porade prywatna zaproponowac umiał widocznie leczy lepiej prywatnie lub reka szybciej sie zrasta niepolecam duzy minus

Naprawde fajny lekarz. Zajął sie moja kościa łudeczkowata profesjonalnie jak na prawdziwego lekarza przystało. O złamaniu juz nie pamiętam a zapowiadalo się nieciekawie. Dzieki i pozdrawiam!!