lekarz Marian Sikora

Choroby zakaźne, Internista

Zero poszanowania dla pacjenta. Umówiony na godzinę PRYWATNIE ma ludzi w du***. NIE POLECAM. Jaki stosunek do klienta taki specjalista.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam prywatnie na swojej drodze, umawia wszystkich na jedną godzinę, każdego pacjenta trzyma pięć lub mniej minut, cały czas żując gumę nie potrafił normalnie odpowiedzieć na pytanie, wszystko omawiał ogólnikowo, poszłam do niego na wizytę ponieważ jestem w ciąży i skierował mnie ginekolog, nie raczył nawet zapytać o imię i nazwisko, nic sobie nie notował, stwierdził że na podstawie wyników jakie mam nic mi nie powie ponieważ muszę zrobić dokładniejsze, dzwoniłam przed wizytą i mówiłam że to pilne więc mógł trochę poruszać głową i powiedzieć jakie badanie zrobić, byłam u niego pięć minut, nie wyciągnął nawet głupiego notesu by udać zainteresowanie, dałam pieniądze za wizytę po czym dr włożył je bez skrępowania do tylnej kieszeni spodni i kazał przypomnieć swój przypadek jak przyjdę kolejnym razem, chamstwo nie polecam żenada

Nie polecam. Strata czasu. Pan doktor cały czas rzucający gumę nie odpowiedział mi na rzadne z zadanych pytań. Kompletnie nie zainteresowany pacjentem.

Super lekarz.Biopsja wykonana rewelacyjnie, bardziej bolał mnie zastrzyk przed biopsją niż sama biopsja. Bardzo kompetentny, bardzo cieszę się, że trafiłam na takiego człowieka.I powtórzę wcześniejszą opinię-Szkoda tylko,że Częstochowa nie potrafi doceniać takich lekarzy i muszą szukać pracy w innych miastach. Jestem już 6 lat po leczeniu, kontroluję się i jest wszystko w porządku. Bardzo dziękuję .

Gdyby sie dało na tej stronie ocenić wszystko po jednej gwiazdce to bym to zrobiła Pan sikora to niekompetentny i nieprofesjonalny lekarz. Do tego słaba i nieumiejętna organizacja umawiania wizyt. Przyjechałam specjalnie do niego 1200 km a on sobie gdzieś wyjechał na 2 tygodnie i jeszcze z pretensjami ze miałam dzien wczesniej do niego dzwonić i sie upewnić czy na pewno bedzie, a przyjechałam 3 dni przed wizyta wiec nic by to nie dało. Dodatkowo mówiłam ze mieszkam za granica i czy na pewno bedzie, zapewniał. Mógł chociaż zadzwonić osobiście i powiedzieć ze go nie bedzie bo nie wierze ze 2 tygodniowy wyjazd nie byl chociaz kilka dni wczesniej niezaplanowany. Powinien teraz oddać wcale nie małe pieniądze ze ten brak profesjonalizmu, ale przecież nawet na to nie liczę... Nie polecam w ogole, chyba ze ktoś lubi marnować czas, pieniądze i nerwy

Rzeczowy, uprzejmy człowiek, wzbudza zaufanie. Udziela konkretnych informacji. Jeśli już mogła bym się do czegoś przyczepić to do gabinetu, w którym Pan doktor przyjmuje, wymaga on moim zdaniem remontu.

Rzeczowy, uprzejmy człowiek, wzbudza zaufanie. Udziela konkretnych informacji.

Świetne podejście, i rzeczowa wizyta. jestem bardzo zadowolony. Dr Marian Sikora jest godnym polecenia Lekarzem.

Po wizycie nadal nic nie wiem o mojej chorobie. Pan dr wcale nie wykazuje zainteresowania pacjentem,nos ma w komputerze i poza nim nic nie widzi, nie zostałem zbadany, on chyba w ogóle nie używa słuchawek, wizyta trwała 5 min

wizyta trwala ok 5 minut - o nic nie pytano. nie bada, wszystko zalatwia zza biurka

Nie polecam.moze prywatnie zachowuje się inaczej i coś go interesuje

Nie polecam.moze prywatnie zachowuje się inaczej i coś go interesuje