lekarz Marian Suchodolski

Chirurg ogólny, Urolog

BARDZO DOBRY .. WYLECZYL MI BOLERIOZE. LECZY RÓWNIEŻ MOJE DZIECI. POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY MEDYCZNE.

Polecam doktora Suchodolskiego. Przywrócił mi moje jądra do porządku bo skręciły na lewo. Czy to prostata czy czy coś innego, tego nikt nie widział ale doktor w przeciągu 3sek postawił diagnozę. Dziś jądra są na swoim miejscu. Tak trzymac Doktorze !!!!!

GRATULUJĘ DOKTORATU PANIE DOKTORZE.W PEŁNI ZASŁUŻONY. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MOJĄ CAŁA RODZINĄ.WSZYSTKIM PACJENTOM BARDZO POLECAM DR SUCHODOLSKIEGO. ROZWIĄZUJE WSZYSTKIE PROBLEMY MEDYCZNE

wysoka kultura osobista, terapia zwykle trafiona, doprowadza leczenie do końca a nie pozostawia na zasadzie "dalej jakoś to będzie

BARDZO POLECAM DR SUCHODOLSKIEGO! ROZWIĄZUJE KAŻDY PROBLEM MEDYCZNY U DZIECI I DOROSŁYCH!

Lekarz bardzo miły i co najważniejsze kompetentny. Całkowicie angażuje się w chorobę pacjenta szukając wszelkich sposobów by mu pomoc. Polecam wszystkim

Dobry diagnosta i zdecydowany w działaniach zabiegowych w dziedzinie urologii - uzyskałem trwałą poprawę w moim schorzeniu

Profesjonalizm zawodowy i niespotykana kultura osobista. Ujmujący człowiek.Polecam.

Bardzo miły człowiek , kompetentny.Polecam

Bardzo miły człowiek , kompetentny.Polecam

Przy moim schorzeniu - rak pęcherza moczowego-podana informacja poniżej ma "bardzo" istotne znaczenie. Jestem nadal aktywny zawodowo i prywatnie i to Pana zasługa. Chylę czoła przed Panem Panie Doktorze i proszę się nie martwić takimi głosami jak mojej poprzedniczki, tak bo jestem pewny że pisała to kobieta. Pozdrawiam

Jestem nadal aktywny zawodowo i prywatnie i to Pana zasługa.