lekarz Marian Warda

przy zerwanym więzadle powiedział że on by coś wstrzykną w kolano i będzie dobrze, nawet nie chciał spojrzeć w wyniki rezonansu magnetycznego ponieważ jak on to powiedział "ja się na tym nie znam" odradzam wizytę u tego "specjalisty", inny ortopeda gdy to usłyszał to aż się za głowę złapał co on opowiadał.

Z każdym złamaniem bylem u tego niby doktora. Nos nastawiał od niechcenia i nie zrobił tego dobrze, o kulach chodziłem ponad pól roku (uszkodzenie kostki) a zerwane mięśnie i ścięgno leczył blokadą(zastrzyki).

Trafiłam z ciężkim powikłaniem po złamaniu na szczęście to był dobry wybór i lekarz pomógł mi wyjść na prostą.

Konkretny lekarz. Szczegółowo analizuje zdjęcia RTG, kieruje na rehabilitację, ocenia postępy. Warty polecenia

Bardzo dobry specjalista,mam problemy ze zwyrodnieniem stawów kolanowych i kręgosłupa, postawił mi odpowiednią diagnozę, przepisał leczenie i dobrał odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne, które usprawniło moje stawy i uśmieżyły ból, przy tym jest bardzo miły i sympatyczny .