lek. dent. Marina Nieborak

Stomatolog dziecięcy

1,3
1,3
1,7

nie stety zawiodłam się na pani doctor, jej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej oraz podejścia do ludzi. poszłam do niej po pomoc, godząc się na założenie aparatu byłam pewna że oddaje się w ręce specjalisty. Założyła mi droższy aparat ort. co miało wiązać się z krótszym czasem leczenia. Trwało to ponad 2 i pół roku a ona nie potrafiła powiedzieć kiedy zakończy leczenie (po roku wydawało mi sie, że jest juz dobrze, proste ząbki), w konsekwencji po błednej decyzji wyrwaniu "niesymetrycznie" 2 zębów, chciała mi (po 2 latach) założyc kolejny aparat teleskopowy. Po konsultacjach z innymi lekarzami, zakończyłam leczenie już u innego specjalisty.(aparat teleskopowy zaklada sie w fazie wzrostu człowieka a ja już dawno ten etap mam za sobą-powinna to wiedzieć) Na moje sugestie zakończenia leczenia zaczęła mi wmawiac że mam podpisac pismo że ściągam na włąsne życzenie i ona nie ponosi konsekwenci) Ta pani przyjmowała w skierniewcach ale wiem że ma gabinet też w warszawie. Nie polecam i odradzam.

Niestety nie jestem zbytnio zadowolony z leczenia, ceny ani podejścia do pacjenta. Nie uważam, aby rozkładanie się na fotelu przez lekarza mówiąc coś do pacjenta (prywatnego), który stoi było przejawem kultury i szacunku do pacjenta. Ceny stosunkowo wysokie. Źle, bardzo niezrozumiale tłumaczy pacjentowi co się dzieje z jego zębami, ani o planach leczenia. Używanie sformułowań mega specjalistycznych, których zwykły człowiek nie rozumie. Niestety nie mogę polecić.

jestem zawiedziony, pani doktor założyła mi droższy aparat bo miało to przyśpieszyć leczenie a nosilem prawie 3 lata do czasu zmiany ortodonty. Pani doktor zachowywała się tak jak by nie wiedziała co robi i często pytała się co robimy, kazała wyrwać zęba a pożniej mówiła że mogłem go nie wyrywać. Nie polecam.