lekarz Marine Nikolaishvili-Kaczmarek

2,2
1,8

Odczucie po wizycie u tej lekarki to jakby leczyła za karę. Nie słucha pacjenta , bo to przecież chyba pacjent wie jak się czuje najlepiej. No , ale czasami się zdarzy osoba bez empatii , która nie nadaje się do tego zawodu.

Serdecznie nie polecam Szanownej Pani. Dostałam wywód za to, że w ogóle przyszłam, za brak maski ( z tego co wiem już jej nosić nie trzeba w ośrodkach zdrowia od 1.07.2023), za to, że zostałam skierowana do Pani z innej świątecznej pomocy ( miały dzwonić żeby nie przekierowywać pacjentów do nich- dziwne, bo chyba po to ta Pani pracuje, żeby ludzi leczyć i przyjmować ich). Do tego wymądrzanie się na każdym kroku. Siedziałam Cicho bo po prostu byłam w złym stanie ale jeśli czułabym się lepiej podziękowała bym za taką opiekę. Dno.

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Poświęca pacjętowi dużo uwagi i widać ze ma dużą wiedzę medyczną. Ja osobiście każdemu polecę P. Doktor

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem.
Poświęca pacjętowi dużo uwagi i widać ze ma dużą wiedzę medyczną.
Ja osobiście każdemu polecę P. Doktor

Pani doktor odmawia skierowań na diagnostyke,mimo dolegliwości powiedziała ze symuluje naciagam na L4. Jeśli masz szczepień covid przygotuj sie na wykład

Lekarz nawiedzony nie chce przepisywać badań w diagnostyce. Z wiedzą też nie bardzo bo nie umie rozróżnić niedoczynności tarczycy z nadczynnością. Nikomu nie polecam tej Pani Doktor. Przedłuża wizytę o własne wywody bez konkretnego rozwiązania sprawy pacjenta.