dr n. med. Mario Smętek

Dermatolog

To, z czym spotkałam się na tej wizycie jest totalnym absurdem i dopiero teraz (dłuuuugi czas od mojej wizyty) pozbierałam się i jestem w stanie wystawić adekwatną opinię. Po pierwsze to, co wzbudziło we mnie wiele emocji to seksizm ze strony Pana Maria Smętka. Słowa takie jak "słoneczko", "kochanie", "dziecko kochane" (tylko sprostuje, że tak, jestem młodą kobietą, ale nie kochanym dzieckiem Pana Maria), wywołały we mnie ogromny dyskomfort z którym nigdzie się jeszcze w relacji pacjent-lekarz nie spotkałam i mam nadzieje, że nie spotkam. Jest to po prostu oznaka braku szacunku i błagam, nie pozwalajmy na to jeśli jesteśmy w stanie się sprzeciwić! To nie jest OK, żeby ktoś obcy zwracał się tak do nas (ludzi, ale kobiet zwłaszcza) bez naszej zgody. Ale to nie wszystko. Nie jestem doktorem nauk medycznych - tak, to od razu podkreślę, natomiast nadal mam dostęp do wiedzy z zakresu medycyny czy farmacji. Poszłam do dermatologa ze schorzeniem łatwo i szybko uleczalnym (a skąd to wiem? Leczyłam je już wiele razy. Z racji tego, że nie chce zostać namierzona, to nie podzielę się konkretną nazwą). Wyszłam z wyśmianiem mojej propozycji leczenia tego schorzenia i z receptą liczącą z 10-15 pozycji, a koszt jej zrealizowania pewnie by wynosił dobre kilkaset złotych. Doktor Mario Smętek przepisał mi mnóstwo suplementów diety NIE ROBIĄC ŻADNEGO wywiadu ze mną. Wypisał mi antybiotyk na schorzenie, które naprawdę można wyleczyć bez konieczności stosowania go. Ponadto przykre było też to, jak Pan Mario wyśmiewał (pewnie nieświadomie, ale nadal jest za to odpowiedzialny) stan mojej choroby, co było naprawdę nieprofesjonalne. Nie po to przychodzimy do lekarza, żeby nas oceniano i komentowano. Na tym zakończę swoją opinię. Żal mi jest wszystkich ludzi co spotykają takich lekarzy na swojej drodze życia, a potem ledwo wiążą koniec z końcem (mam na myśli koszt realizowania takiej recepty którą ja otrzymałam, to naprawdę mnie zszokowało). NIE POLECAM.

Lekarz godny polecenia. Od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić z moimi zmianami skórnymi, wcześniej leczyłam się u 3 dermatologów, bez skutku. Po miesiącu leczenia u dr Smętka, powiedzmy, wszystko zniknęło. Jedyny "zarzut"- leczenie było dość kosztowne (plus droga wizyta-150 zł prywatnie).

Witam Nie polecam!!! Pan doktor nie rozpoznał u mnie łupieżu gilberta. Zlecił wiele kosztownych badań i zasugerował, że może mam borelriozę. Udałam się do innego lekarza aby zweryfikować diagnozę pana doktora Smętka i po ok 5min dowiedziałam się, że nie mam się o co martwić i nie są konieczne kolejne badania. Straciłam czas i pieniądze. Proszę się dwa razy zastanowić czy warto iść do lekarza, któremu zależy jedynie na pieniądzach a nie na pacjencie.

Witam

PORAŻKA Przyszedlem do pana doktora z trzema problemami: zdiagnowował dwa z nich i wypisał recepty, w sprawie trzeciego problemu kazał zrobić badania - ok. (zapłaciłem 120pln i poszedłem). W aptece wydalem ok250pln uzywalem tych specyfikow zgodnie z zaleceniami przez kilka tygodni, po czym... problem wrocił! odnosnie trzeciego problemu zrobilem badania za które zapłaciłem ok 200pln - przyszedlem z badaniami do doktora sttwierdził, że wyniki są dobre i on nie wie co to jest, ale na wszelki wypadek mam brac jakies piguły, może pomogą - dziękuję, do widzenia..... ale, ale 120pln ...

PORAŻKA
Przyszedlem do pana doktora z trzema problemami: zdiagnowował dwa z nich i wypisał recepty, w sprawie trzeciego problemu kazał zrobić badania - ok. (zapłaciłem 120pln i poszedłem). W aptece wydalem ok250pln uzywalem tych specyfikow zgodnie z zaleceniami przez kilka tygodni, po czym... problem wrocił! odnosnie trzeciego problemu zrobilem badania za które zapłaciłem ok 200pln - przyszedlem z badaniami do doktora sttwierdził, że wyniki są dobre i on nie wie co to jest, ale na wszelki wypadek mam brac jakies piguły, może pomogą - dziękuję, do widzenia..... ale, ale 120pln sie nalezy za wizytę!!!!!!!!!! (mówię, że to jest ciąg dalszy tamtej wizyty, ale NIE - kazda wizyta kosztuje tyle samo.
Podsumowując:
wydałem ok 700 pln i zaden z moich problemów nie został rozwiązany - nikomu nie życzę spotkania z tym panem.

Byłem u Pana Mario Smętek w 2010 roku. Jego diagnoza się prawdopodobnie nie sprawdziła, jestem niestety zmuszony iść do innych dermatologów, mam nadal problemy skórne pomimo szczegółowego zastosowania się do jego rad. To wada najważniejsza, ale możliwe że wynikająca nie tyle z niekompetencji co ze złego podejścia do pacjenta - zbyt szybkie i krótkie oględziny, niechętne słuchanie podejrzeń pacjenta, jeszcze bardziej niechętne tłumaczenie czegokolwiek. Wyglądało na to, że pan Smętek nastawiony jestem przede wszystkim na szybki zarobek, ludzi kłębiło się w malutkim korytarzu mnóstwo, a każdy miał płacić po 100 zł, wiec pan lekarz śpieszył się by nikt nie zrezygnował. Nie polecam lekarza.

zostałam wyleczona z trądziku po kilkunastu latach błąkania się po gabinetach dermatologicznych bez mała w całej Polsce - byłam leczona przez rok. Leczenie zakończono półtora roku temu. Obecnie jestem zdrową osobą, mam normalną cerę i stosunkowo mało widocznych szkód po tej wstrętnej chorobie ( pilingi robiłam prywatnie - NFZ tego nie refunduje). W trakcie leczenia musiałam systematycznie wykonywac wyniki badań- nie płaciłam za nie ani grosza. Niestety lek był dość drogi ale liczy się skutek. Obecnie jestem szczęśliwą mamą, karmię piersia i to całe szaleństwo hormonalne jakie się działo we mnie nie spowodowało nawrotu trądzika. Bardzo sie cieszę, że zajął sie mną dr Smętek. I to na NFZ. Cała reszta tylko kase liczy - po dwie maści mi dawali i czekali kiedy przyjde znowu i zapłacę. Polecam leczenie u dr Smętek mimo,że 3 razy musiałam być prywanie bo nie było miejsc na NFZ.

Leczę się u doktora od ponad roku z powodu przewlekłego schorzenia skóry - udało sie doprowadzić do tego, że nie wstydzę sie pokazywać na ulicy - byłam u dr Smętek już 5 razy. Bardzo mi pomógł i do tego zawsze dodawał otuchy. Ponieważ mam kłopoty finansowe - co mu powiedziałam - dzwonił przy mnie do apteki i pytał o ceny leków tak zebymmiała za co wykupic leki i gdzie są tańsze. Szkoda tylko że kolejka do doktora jest długa -ja dostaje sie srednio co drugi miesiąc. Polecam go bo mi pomogł. Dostałam od niego tez za darmo i bez proszenia 2 razy leki i preparat do mycia skóry

Jestem wdzięczny za szybką pomoc w nagłej dolegliwości - nie zapłaciłem ani grosza a otrzymałem leki, które mi pomogły. Dopiero na kontrolnej wizycie po wyleczeniu doktor przyjął honorarium - otrzyamłem tęz wskazówki co robić aby moja choroba się nie powtarzała.

w końcu jestem zadowolona z leczenia - po kilku miesiącach błąkania się po różnych gabinetach trafiłam do Pana doktora i zostałam wyleczona - polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!!

Witam! Mam problemy z Trądzikiem i wczoraj udałam się do pana Smętka. Już dzisiaj widzę małą poprawę! Jest niesamowity! Nie mogę się doczekac kontroli za miesiąc. Mój trądzik będzie raz na zawsze usunięty! Polecam Doktora Mario każdemu.