lekarz Mariola Drozd

Neurolog

Kompetentna, przedstawia chorobę tak aby chory i rodzina wiedzieli o co chodzi. Sympatyczna, nie pomija ważnych problemow.Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Polecam

Lekarz przy skierowaniu mnie na rezonans magnetyczny z kontrastem nie poinformowała, że badanie na kreatyninę na które też skierowanie wypisała, musi być wykonane maksymalnie dwa tygodnie przed rezonansem i na pytanie czy mogę być pod narkozą do innego zabiegu poleciła żebym zapytał osobę wykonującą rezonans bo ona właściwie nie wie, chociaż później już na zaświadczeniu napisała że przeciwskazań nie ma. Rzeczywiście bardzo miła i uprzejma, to była wizyta kontrolna więc nie za wiele musiała tłumaczyć.

Najlepszy neurolog w Rzeszowie. Ma super podejście do pacjenta. Wszystko świetnie tlumaczy i poświeca każdemu tyle czasu ile potrzeba. Miła , uprzejma a po tym jak mowi widać że doświadczona i zna się na swoim fachu. Polecam!!!

Najlepszy neurolog w Rzeszowie.
Polecam!!!

Jak na dwie wizyty jestem zadowolona , Pani doktor godna polecenia , ciepłe podejście do pacjenta ,wnikliwie tłumaczy powód choroby i sposób leczenia

Dobry lekarz, dba o swoich podopiecznych. Zawsze przyjmuje na spokojnie, doładnie bada i wypytuje i daje skierowania na badania albo np na zabiegi ( zasze gdy jest potrzeba ). Nigdy nie przyjeła mnie pośpiesznie i "po łebkach" - nawet gdy zdażyło mi się "wcisną" po godzinie wizyt, jako dodatkowy pacjent. Jest miła, kompetentna. Każdemu jest gotowa poświęcic czas. Zapiszcie sie do niej bo warto .POLECAM KONIECZNIE , jest najlepszym lekarzem w rzeszowie :)

Jest bardzo dobra lekarka , zna sie na rzeczy, ma bardzo dobre fachowe podejscie do pacjenta , jest miła uprzejma , dobrze tlumaczy na czym polega choroba , jest gotowa kazdemu poswiecic czas , Polecam , koniecznie , JEST NAJLEPSZYM NEUROLOGIEM W RZESZOWIE :)

Bardzo dobra, miła pani doktor, ma super podejscie do pacjenta i bardzo dobrze tłumaczy choroby i zna nowe metody w medycynie i stara sie tak rozplanowac leczenie aby pacjentom to odpowiadalo . Poświeca pacjetom tyle czasu ile potrzeba. Bylam bardzo zadowolona z wizyty u niej, polecam koniecznie. Jest wspaniałym lekarzem, i nie przejmujcie sie tymi kilkoma komoentarzami ktore ktos napisal - poprostu sie nie zna i tyle ) , a ja mowie wam prawde jest super lekarzem i warto sie do niej udac , zawsze jest gotowa poswiecic kazdemu czas. POLECAM !!!!

Tak, miła pani doktor, ale mało jeszcze wie i dużo musi się nauczyć. Bardzo chciała, ale mnie nie wyleczyła, bo nie potrafiła. Nie zna nowych metod w medycynie takich jak termolezja. Nie polecam.

jak na pierwszą wizytę i podejście do pacjenta-POLECAM

jak na pierwszą wizytę i podejście do pacjenta-POLECAM

ta Pani wyleczyła mojego wójka z padaczki. polecam!

ta Pani wyleczyła mojego wójka z padaczki. polecam!