lekarz Mariola Figurska

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, stosuje szybkie i skuteczne leczenie, osoba bardzo uprzejma i zawsze życzliwa pacjentom i ich rodzicom.

Pani Doktor jest wspaniała. Moje dzieci bardzo lubią wizyty w gabinecie dr.Figurskiej. Rozmowa zawsze konkretna, klarowna, opis dolegliwości jasny i zrozumiały. Pani Doktor jest faktycznie dostępna w weekendy, święta i późną porą, polecam bardzo.

Lekarz chyba kompetentny, ale niestety w ciagu wizyty (20min.) nie wszystkiego można sie dowiedzieć, ponieważ w kolejce czeka następny pacjent i nie ma czasu na zapytania. Umawiając wizyty co 20 min i "kasując" każde dziecko na 80 zł wychodzi niezła suma dla lekarza, a rodzice wychodzą niekoniecznie usatysfakcjonowani.

CUDOWNY lekarz i naprawde nie moge sobie wyobrazić aby Pani Doktor mogla byc dla kogos nieuprzejma, az chcialabym dac pstryczka w nos tym, ktorzy maja jakiekolwiek zastrzezenia, ale jesli ktos nie chce to nie namawiam - mnejsza kolejka i szybciej sie dostane;))) a moja ocena dla Pani Doktor to 6.0!!!;) gdyby tylko wszyscy tacy byli... a gadula jest ale taka kochana gadula;))

a moja ocena dla Pani Doktor to 6.0!!!;) gdyby tylko wszyscy tacy byli...
a gadula jest ale taka kochana gadula;))

Od ponad roku dr Figurska zajmuje się naszym synkiem. Wizyty są prywatne i tzw. państwowe. Jesteśmy zadowoleni. Pani doktor znajduje czas dla pacjenta w święta i weekendy. Polecamy.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktór. Z jej usług korzystaliśmy już kilka razy. Zawsze miała dla nas dużo czasu, o wszystkim opowiadała, a przede wszystkim super leczyła i nadal leczy nasze dziecko. Nasze wizyty miały zarówno charakter prywatny jak i publiczny. I nie ma żadnej różnicy w podejściu do pacjenta. Polecam Panią doktór wszystkim.

Powiem tak ;pani doktor ma swoje humory,ale raczej jest dobra w tym co robi,zawsze z uwagą słucha.

Zwróciło moją uwagę, że pozytywnie oceniają p. doktor osoby, które miały do czynienia z wizytą prywatną a negatywnie - odwiedzające przychodnię POZ. Ja zgadzam się z osobami opisującymi p. dr jako b. niemiłą dla dorosłych i bez właściwego podejścia do małego pacjenta. Przez odmowę skierowania na badania i wdrożenia leku p/alergicznego moje dziecko już w kilka dni po wizycie było w ciężkim stanie i musiałam szukać prywatnego lekarza, który zrobił co należy w takim przypadku. Wg p.dr Figurskiej do czasu następnej wizyty za 3 mies. miałam tylko obserwować objawy alergii u dziecka!!!

ni wybrałabym sie do Pani doktor po raz drugi, zawiodłam się oczekiwania.

ni wybrałabym sie do Pani doktor po raz drugi, zawiodłam się oczekiwania.

Bardzo miła pani, szczegółowo odpowiada na pytania, sympatyczna i ciepła dla małych pacjentów, osiągalna w wekendy a nawet w święta