dr n. med. Mariola Gaca

Reumatolog, Internista

może kiedyś pani Dok. była miła i uprzejma jednak teraz przeszła radykalna zmianę.... na gorsze

Jest bardzo miłą lekarką,wysłucha cierpliwie pacjenta

Jest bardzo miłą lekarką,wysłucha cierpliwie pacjenta

Jak do tej pory mogę ocenić na SUPER!!!pierwsza wizyta-od razu trafna diagnoza potwierdzona specjalistycznymi badaniami w Bydgoszczy.Lekarka bardzo konkretna ,może nie szczerzy ząbków od drzwi ,ale podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy,nie trzeba się o wszystko wypytywać (jak u większości lekarzy).Teraz idę na kolejną wizytę i myślę ,że również się nie zawiodę.

Jest SUPER!Ogólnie nie lubię chodzić do lekarzy ale do Pani doktor idę z chęcią.Jest konkretna.Dokładnie wytłumaczy chorobę i stawia trafne diadnozy.POLECAM. R.P.

R.P.

polecam bardzo miła i sympatyczna doktórka napewno pomoze w przyczynie i uleczeniu choroby w 100% :)

przykro mi wydawać tak niską opinie, ale nie mozna lekceważyć pacjęnta tylko dlatego że domaga się badań profilaktycznych które mu się należą , nie tylko z prywatnego gabinetu. Przepisywanie lekarstw na ślepo to chyba nie jest wielką sztuką.Wizyta zakończyła się tak iż wyszłam z gabinetu ze stosem recept, a po przeczytaniu ulotek wywaliłam wszystko do kosza, w ten sam dzień poszłam do innego lekarza który dał mi najpierw skierowanie na wszystkie badania.