Mariola Głowacka

Ortodonta, Stomatolog

Niestety, Pani Mariola i jej asystentka są nieuprzejme, do tego okazało się, że po zdjęciu aparatu moje zęby 'rozeszły się' lekko, co wg Pani Marioli - nigdy nie miało mieć miejsca. Retainer dość szybko się uszkodził, na co Pani Mariola uznała, że trzeba nowy zakładać. Ponadto na miejscu mały gabinet, co przy 2-3 oczekujących oznacza, że już się ktoś nowy nie zmieści. Kontakt utrudniony, gdyż Pani ortodontka nie bardzo chyba lubi rozmawiać z pacjentami, przekazuje mało informacji. Jeśli chodzi o elastyczność w terminach - nie ma żadnej. Nie ma możliwości ...

Jeśli chodzi o elastyczność w terminach - nie ma żadnej. Nie ma możliwości przesunięcia wizyty o kilkanaście minut, gdyż wtedy już nie pracują. Nie zważają, że pacjent przyjezdża z innego miasta specjalnie na tę wizytę i logistycznie nie ma jak inaczej tego rozwiązac.
Na koniec wspomnę tylko, ze na widok mojego zdjęcia pantomograficznego, Pani Ortodontka robiła miny, wręcz się zaśmiała. Dla zakompleksionych osób to mógłby być problem.
Nie polecam :)

NIEprofesjonalizm, NIEuprzejmosc i negowanie słów pacjenta o historii choroby, nie polecam, jedna z najgorszych ortodontek jakie miałam okazje spotkać.

miałam wysunięte bardzo mocno zęby i po roku leczenia widać mega efekty

miałam wysunięte bardzo mocno zęby i po roku leczenia widać mega efekty

Super - nawet dzieci były zadowolone :)

Super - nawet dzieci były zadowolone :)

Nie znam lepszej stomatolog;)Jestem Pani Dr pacjentką i bardzo się z tego cieszę.

Lecze sie u pani doktor juz 1,5 roku i nie moge narzekac.Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wyjasnia zasady leczenia, odpowiada na wszelkie pytania i watpliwosci zwiazane z noszeniem aparatu, w gabinecie panuje mila atmosfera. W razie "awarii", tzn odklejony lub uszkodzony zamek, czy cokolwiek przyjmuje poza kolejka i nieodplatnie. Poki co jestem zadowolona z efektow leczenia, tak samo jak dwojka znajomych ktorzy mi pania doktor polecili.

Leczę się u pani doktor już dwa lata.Jestem bardzo zadowolona,super podejście,fachowość.Wyleczyła już dwójkę moich dzieci,teraz kolej na mnie.Syn miał usuwane wszystkie czwórki,trochę się obawiałam że zostaną szpary,ale konsultowałam to u trzech lekarzy-każdy potwierdził diagnozę pani doktor.Jest bardzo cierpliwa,przedstawiła dwa warianty leczenia.Efekt po 2,5roku leczenia super.Córka nosiła rok i 9miesięcy-wyprostowały się pięknie.Ja pewnie jeszcze ponoszę ok 0.5roku ale już jestem zadowolona.Polecam wszystkim

U mojej Pani Stomatolog, leczę się już kilka lat.Na początku parę lat na kasę ,obecnie prywatnie. Przedtem bałam się strasznie stomatologów .To p.Mariola nauczyła mnie ,że nie należy się bać dentysty .Początkowo cierpliwie tłumaczyła ,kiedy robiła moje "kiełki" . Robiła to b.delikatnie. LUDZIE !!! nic mnie nie bolało,a dziury były nie małe..."lochy" poprostu. Moje zaufanie rosło z wizyty na wizytę.Dla mnie ważne też jest,że jak gdzieś wyczytam o stomatologicznych nowościach - to moja Pani stomatolog ,albo już to stosuje ,albo właśnie wróciła ze szkolenia i będzie nowości stosować.Cieszę się ,że jest dużo młodsza ode mnie bo jak pójdę na emeryturę - to moja Pani stomatolog będzie jeszcze pracowała.

Bardzo gorąco polecam jestem zadowolony z leczenie a jestem już wiekowym pacjentem bez utraty uzębienia, zęby się sprostowały jest super. Gorąco Polecam

Gorąco Polecam

Po ponad dwoch latach leczenia moj zgryz niczym nie zblizyl sie do zamierzonego i ustalonego podczas pierwszej wizyty. Dr Glowacka jest tak zajeta doborem koloru gumek, ze ucieka przed udzielaniem odpowiedzi na zadawane pytania i denerwuje sie, gdy pacjent zamierza czegokolwiek sie dowiedziec (a to przeciez MOJE zeby a nie kolejne z podrecznika). ze wzgledu na brak dialogu i wymijajace odpowiedzi zdecydowalm sie na konsultacje z innym lekarzem, ktory od razu mi powiedzial, ze moje oczekiwania nie zostana spelnione bez ekstrakcji czworek. Dr Glowacka nigdy mnie o tym nie poinformowala, co zaoszczedziloby tysiecy wydanych zlotych i przede wszystkim rozczarowania. Slowa jakie od niej slysze od tamtego czasu to: 'Pani powinna sie sama leczyc' oraz 'Ja wiem co robie'. Pragne zaoszczedzic rozczarowania i braku lekarskiego profesjonalizmu, tym ktorzy planuja zalozenie aparatu i poradzic, by zaklad dr Glowackiej omijali szerokim lukiem.