dr Mariola Grzesiak-Meisler

Pulmonolog

Pani Doktor słucha z uwagą, patrzy na pacjenta całościowo, pyta o inne dolegliwości, nie lekceważy żadnych pytań, ma indywidualne podejście do pacjenta. Na wizycie miałam pewność ze jest to specjalista, posiada ogromną wiedzę przy tym jest miła, uprzejma, poświęca tyle czasu ile trzeba. Bada dokładnie, wykonuje spirometrie na miejscu. Polecam Panią Doktor w 100%.

Wspaniały lekarz z powołania -do tego pełen profesjonalizm!!Poświęca pacjentowi niezwykle dużo czasu.Wiedza,dokładność i skuteczność leczenia idą u pani doktor w parze z wysoką kulturą osobistą i niezwykle sympatycznym podejściem do pacjenta.Wizyta u pani doktor była przyjemnością, stan zdrowia mojego syna znacznie poprawił się . Polecam wszystkim-ŚWIETNY LEKARZ I NIEZWYKŁA OSOBOWOŚĆ!!!

Lekarz godny polecenia kompetentna i zainteresowana pacjentem starajaca wykryc co dolega .Polecam poswieca duzo czasu pacjent jest na pierwszym miejscu w moim odczuciu.

BARDZO POLECAM WSZYSTKIM PANIA DOKTOR MARIOLE GRZESIAK - MEISLER. TO JEST PIERWSZY LEKARZ KTORY POSWIECIL MI TYLE CZASU, ABY MNIE ZBADAC , ABY ZNALEZC PRZYCZYNE MOJEJ CHOROBY. PANI DOKTOR JEST WIELKIM FACHOWCEM, I CZLOWIEKIEM. MI POMOGLA BARDZO I PRZEKAZUJE JEJ MOJE WIELKIE BOG ZAPLAC.

Dzieki tej Pani zlokalizowano u mnie chorobe,wczesniej nikt z lekarzy prawidlowo nie skojarzyl moich dolegliwosci .Szkoda ze tyle czasu przezylam w takich mekach i szkoda ze moja choroba sie tak rozwinela. Pani doktor to wybitny fachowiec , bardzo mila i kontaktowa i po prostu dobry czlowiek. Dziekuje Pani doktor Krystyna.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław