lekarz Mariola Kuleszo

Alergolog dziecięcy

Dostałam od pani doktor skierowanie na testy, jednak pielęgniarka odmówiła ich wykonania ze względu na porę roku... W odpowiedzi pani doktor podała mi nazwisko innej pani doktor, która wykonuje testy odpłatnie. Zostałam także poinstruowana, żeby wykonać prywatnie badanie krwi (za ponad 300 zł). Została mi przepisana maść na AZS, pomimo że nie zmagam się z tym problemem. Pani doktor kazała stosować maść i wrócić jesienią na testy... Inny lekarz wykonał niezbędne testy od razu, wykrył konkretną alergię, przepisał trafione leki.

Kolejny lekarz z serii skasuj kasę i następny. Byłam u niej z dzieckiem z marszu, bez testów stwierdziła alergie. Niby dziecku do 3 roku życia testy nie wyjdą wiarygodnie no ale medycyna ma wiele możliwości nie musimy na ślepo walić sterydy dzieciom. Więcej tam nie wrócę. Lekarz na pewno nie z powołania. Odradzam.

Jestem mamą dwójki dzieci i ze starszym miałam problemy od urodzenia z alergią pokarmową (kolki do dwóch lat), tzn cały czas wszyscy lekarze przypuszczali, że skaza białkowa, alergia pokarmowa, ale nikt nie pofatygował się żeby zrobić testy lub inne badania, bo dziecko nie ma skończone trzech lat. Obecnie syn ma 4lata i faktycznie wyrósł z tego, ale co ja z nim przeszłam i on się namęczył to tylko my wiemy:(. W grudniu 2012 urodziłam córeczkę, i powtórka z rozrywki, tyle że córka ma jeszcze duże zmiany skórny oraz częste zapalenie oskrzeli i płuc, wtedy dostałam namiar do pani dr. Kuleszo i strzał w dziesiątkę. To własnie pani doktor stwierdziła, że bez badań i testów nie zacznie leczyć bo musi wiedzieć w jakim kierunku ma leczyć. Po wynikach, odpowiednia dieta, odpowiednie leki i bez porównania, i to własnie pani dr Kuleszo powiedziała, że starsze dziecko powinno mieć testy zrobione i podjęła się tego. Z pewnością polecam, wysłucha wytłumaczy i uważam, że to lekarz z powołania:) dziękuję pani Doktor:)

Uczęszczam do pani doktor z dziećmi od 7 lat.Nigdy nie mogłam powiedzieć o niej złego słowa ,zawsze trafna diagnoza i skuteczny sposób leczenia .Ma podejście do dzieci i zawsze wysłucha...POLECAM 100%

Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci.Bardzo miła.Odpowie kompetentnie na każde pytanie.Trafna diagnoza i skuteczny sposób leczenia.

Uczęszczam do Pani Doktor od 3 roku życia, aktualnie mam lat 17. Uważam, że Pani Mariola jest najlepszym alergologiem i ma super podejście do małych dzieci. Chodząc tam jako 3-latek nie bałem się i zawsze wychodziłem z naklejką "Dzielny pacjent". Polecam i dziękuję, że trafiłem do takiego dobrego Lekarza.

byłam raz i więcej nie wrócę! wizyta z dzieckiem trwała chwilę. ja mówiłam, a lekarka wypisywała recepty. dowiedziałam się, że może to alergia (tyle to sama jestem w stanie powiedzieć). zero chęci wytłumaczenia czegokolwiek i leki nie wiadomo czy trafione. nie chcę żeby moje dziecko otrzymywało leki na ''a może to jest to'' mamy 21 wiek i nie musimy opierać się na wróżeniu z fusów. a testy? sama zaproponowałam, że zrobię. totalna porażka, która kosztowała mnie 80zł. to ma być lekarz? ja mam wrażenie, że bardziej drukarka recept