lekarz Mariola Maciejewska

Zdecydowanie nie polecam. Dziecko z duszącym kaszlem a Pani stwierdziła, że to nic takiego. Po paru godzinach wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem płuc. Anginy u dziecka tez nie rozpoznała. Zawiodłam się kilkukrotnie. Odradzam

Pani bywa nerwowa,złośliwa, lubi pouczać rodziców. Badanie wykonuje pośpiesznie, gdyż ma ,jak to określa, jedynie 10 minut na pacjenta. Zaletą jest to, że antybiotyk przepisuje dziecku w ostateczności. Ogólnie nie polecam.

Mój syn ma dopiero 5 miesięcy ale niestety musieliśmy już pare razy skorzystać z pomocy pani doktor - moim zdaniem jest naprawdę godna polecenia - cierpliwa, kompetentna, przyjmuje pacjenta po to żeby mu pomóc, potrafi wysłuchać spanikowane mamy swoich dzieci :) w 100% polecam

super pediatra, mam dwóch synów zna ich od urodzenia, za każdym razem jestem zadowolona z wizyty, wiem wszystko o tym co akurat dolega moim synom i odpowiada na wszystkie pytania, polecam.

Gorąco polecam, bardzo miła, rzeczowa kobieta, szkoda tylko, że nie ma prywatnej praktyki

Zna moją córkę doslownie od urodzenia. Cierpliwa (wysłucha nawet "dolegliwości" katarowe;-)), uprzejma, kompetentna. Cieszę się, że mam pediatrę dla moich dzieci, który zna ich bardzo dobrze. Z czystym sumieniem polecam kobietę.

Zna moją córkę doslownie od urodzenia. Cierpliwa (wysłucha nawet

Miła, kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku.Gorąco polecam:D

Miła, kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku.Gorąco polecam:D

byłam u tej pani tylko raz bo miała zastępstwo w mojej przychodni,uważam że jest dobrym lekarzem!!

Nie ma lepszego pediatry. Sama chodzę z moim dzieckiem. Ma bardzo dobre podejście, dziecko nabiera zaufania i spokojnie da się zbadać.

Pani doktor jest Wspaniałym Lekarzem a przede wszystkim cudownym człowiekiem. W zeszłym roku często odwiedzałam panią doktor ponieważ mój syn bardzo często chorował, zawsze zostałam miło przyjęta, wysłuchana a co najważniejsze pani doktor w 100% trafiała z lekami dla syna. Mam do pani doktor szczere zaufanie i mogę teraz powiedzieć ze to pediatra moich dzieci :)