lekarz Mariola Maciejewska

Pediatra

Pani bywa nerwowa,złośliwa, lubi pouczać rodziców. Badanie wykonuje pośpiesznie, gdyż ma ,jak to określa, jedynie 10 minut na pacjenta. Zaletą jest to, że antybiotyk przepisuje dziecku w ostateczności. Ogólnie nie polecam.

Mój syn ma dopiero 5 miesięcy ale niestety musieliśmy już pare razy skorzystać z pomocy pani doktor - moim zdaniem jest naprawdę godna polecenia - cierpliwa, kompetentna, przyjmuje pacjenta po to żeby mu pomóc, potrafi wysłuchać spanikowane mamy swoich dzieci :) w 100% polecam

super pediatra, mam dwóch synów zna ich od urodzenia, za każdym razem jestem zadowolona z wizyty, wiem wszystko o tym co akurat dolega moim synom i odpowiada na wszystkie pytania, polecam.

Gorąco polecam, bardzo miła, rzeczowa kobieta, szkoda tylko, że nie ma prywatnej praktyki

Zna moją córkę doslownie od urodzenia. Cierpliwa (wysłucha nawet "dolegliwości" katarowe;-)), uprzejma, kompetentna. Cieszę się, że mam pediatrę dla moich dzieci, który zna ich bardzo dobrze. Z czystym sumieniem polecam kobietę.

Zna moją córkę doslownie od urodzenia. Cierpliwa (wysłucha nawet

Wciąż poszukujesz "Pediatra Grudziądz"?

Długosza 7

Poliklinika