Mariola Niepołońska-Ilnicka

Psycholog, Psychoterapeuta

2,9
2,4
2,4

Nie polecam, Pani jest wrecz niebezpieczna, Arogancka, nie slucha co sie mowi, pogarsza sprawe, nie bierze pod uwage dokumentacji medycznej. Obecnie jestem na etapie skladania skargi.

zaczynam więcej rozumieć i w końcu widzę, gdzie muszę popracować. ogólnie trochę latwiej i lepiej mi się żyje :)) zdecydowanie polecam!

i lepiej mi się żyje :)) zdecydowanie polecam!

Nie polecam. Arogancją i niemiła pani. Tylko na swoją korzyść patrzy. Wystawia opinie nie znając sytuacji po półgodzinnej rozmowie-podsumowując jednym słowem że po kilkunastu latach małżeństwa nie kochało się nigdy drugiej strony... To po prostu kpina gdyż w tym momencie dzieci sie z gwałtu narodziły. Nie polecam

Jako student psychologii dopytujący o możliwość praktyki stażowej zostałem potraktowany przez Panią psycholog w rozmowie telefonicznej w sposób przedmiotowy. Takiego pierwszego wrażenia nie spodziewałbym się po osobie, której kluczowym zadaniem jest zadbać o relacje i wzbudzić zaufanie. Uzyskałem wypowiedź lakoniczną, skrótową i poczułem się jak natręt. Psychologia to moje kolejne studia magisterskie i wszystko czego się uczę o etyce psychologa runęło w kontakcie z Panią Mariolą. Nie wiem, jakie ma kompetencje merytoryczne. Umiejętności społeczne jednak są do weryfikacji.

Chętnie zeznaje w sprawach sądowych, wydając opinie na podstawie tego co mowi klient. Zupełny brak etyki zawodu, budzi wątpliwości co do wiarygodności usług psychoterapii, raczej usług na potrzebę klientów w rozwodzie.

Jeden z psychoterapeutów, którzy chyba specjalizowali się w tym kierunku zgodnie z własnym zapotrzebowaniem. Po kilku spotkaniach z Panią Mariolą miałem poważne wątpliwości co do jej umiejętności. Egocentryczna, bardziej szkodząca niż pomagająca. Stanowczo odradzam

dzięki niej mam drugie lepsze życie :) zrozumiałam co to jest terapia, co to szczeście , co to czarna owca i co to nowe zycie i nowa ja :)polecam

Po paru spotkaniach u P.Marioli polepszyły mi się relacje z rodzicami.Teraz z perspektywy czasu wiem ze gdyby nie pomoc tak dobrego psychologa nic by się na lepsze nie zmieniło.

super babka, tylko polecac i polecac :) na kazdy problem :)

super babka, tylko polecac i polecac :)
na kazdy problem :)