lekarz Mariola Piotrowska

2,4
2,5
2,7
2,1

Lekarz zajmujacy sie medycyna estetyczna, o ktorej nie ma pojecia.bylam u pani doktor na kosmetycznym usunieciu naczynek laserem na nogach. Skora na nogach zostala strasznie popalona, powychodzily bable,pod kolanem mialam wypalpna dziure, po ktorej mam blizne.cala lydka u nogi jest sina przez rozlane, nowe popekane naczynka. Wydalam duze pieniadze, nogi sa w strasznym stanie,a pani doktor powiedziala ze to moja wina, gdyz mam za sucha skore.teraz musze prosic specjalistow od medycyny estetycznej o pomoc w naprawieniu nog.zdecydowanie odradzam i ostrzegam.

Leczenie okazalo sie nieskuteczne nie ta masc nie te kremy nie te leki teraz lecze skutki odradzam na nfz wizyta trwa 5 minut kolejki duze zero wyjasnien na temat leczenia o chorobie dowiedzialam sie tyle co pisza w internecie zero angazu zadnego wielokierunkowego leczenia zlecenia badan skierowania czy cos no po prostu dramat

Nie polecam zero zaangażowania i podejścia do 3 letniego dziecka , wizyta trwała krócej niż 3 min. Nc się nie dowiedziałam wyszłam tak samo bez wiedzy jak weszłam.

co z tego, że nawet miła jak fatalnie postawiona diagnoza i bezskuteczne leczenie! leki trzeba było sprowadzać przez internet. niedostępne w aptekach. odradzam

Leczę się u pani doktor rok i koło się zamknęło. Nie ma poprawy, a obiecana była po roku, mało tego nie ma pojęcia co ze mną zrobić. Powiedziała, że to moja wina. Nie polecam antypatyczna, jeżeli problem ją przerasta. Nie potrafi właściwie zdiagnozować choroby.

Podczas wizyty Pani Doktor bardzo dokładnie opowiedziała mi o mojej dolegliwości i przy okazji zaproponowała usunięcie włókniaków poprzez wymrożenie azotem (w tym jednego umiejscowionego na powiece. Wspaniały zabieg kosmetyczny na (jeszcze wtedy) Kasę Chorych.Polecam Panią Doktor wszystkim znajomym.

byłem u pani doktor dwukrotnie z dzieckiem, które miało swędzącą wysypkę. Pani dr stwierdziła wysypkę alergiczną, która miała zejść po kilku dniach. Jako, że wysypka utrzymuje się już 4 tydzień, a dziecko męczy się niemiłosiernie poszedłem prywatnie do dermatologa, który ocenił wysypkę jako wirusową, przepisał maści i krople, po których zaobserwowałem znaczną poprawę. moim zdaniem badanie u pani dr trwa bardzo krótko

Ona jako jedyna zorientowała się ,że mój problem to zmiana kosmetyczna a nie zakażenie bakteryjne. Gdyby nie ona dalej łykałabym antybiotyki, kompletnie bez sensu.Poprzedni dermatolodzy nawet się nie zorientowali o co chodzi. Według mnie dobry lekarz.

Mało sympatyczna pani doktor nie powiedziała mi dużo na temat choroby, ledwie spojrzała na zmianę na skórze i szybko przepisała preparat.

nie polecam tego lekarza nikomu mam egzeme a pani doktor mi powiedziała ze to od tego ze zaczeły sie ciepłe dni i przepisała mascie które wogóle nie pomogły