lekarz Mariola Rabsztyn-Lebensztejn

Internista, Diabetolog

Najlepsza diabetolog jaką miałam do tej pory,kompetentna, miła i bardzo pomocna. Świetny,dociekliwy w upewnieniu się co do choroby. Rewelacja. Gorąco polecam

Pani Doktor jest bardzo miłą , kompetentną osobą . Wysłuchuje pacjenta bardzo uważnie , tłumaczy w sposób prosty zawiłości leczenia. Jest świetnym specjalistą poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu.Polecam .

Humanistka, oddana pacjentom, umiejąca w sposób prosty i rzetelny ocenić stan zdrowia, a przede wszystkim dobrać właściwe lekarstwa.

Przecudowny lekarz, znający się na swojej specjalizacji, godny zaufania, podchodzący ze zrozumieniem dla każdego swojego pacjenta.

Fantastyczna Pani Doktor. Jest miła i sympatyczna a co najważniejsze leczy skutecznie. Na cukrzycę leczę się już 14 lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam