dr hab. Mariola Ropacka

Rzetelna ,kompetentna z ogromną wiedzą i doświadczeniem. W gabinecie panuje zawsze bardzo miła atmosfera, polecam

Spotkałam ją na Polnej- wykonywała badanie USG po kątem wady genetycznej u dziecka. Była niemiła, arogancka, badanie wykonała w pośpiechu i praktycznie nie udzieliła żadnych wyjaśnień. Wyszłam z płaczem z gabinetu. Nie polecam!

Kiedy skonsultowałam diagnozę lekarki z profesorem ginekologii okazało się, że zbyt szybko podjęła decyzję o radykalnej operacji.Wszystko skończyło się pozytywnie dla mnie ale lekarki nie polecam. Przerost formy nad treścią no i ceni się nie wiedzieć dlaczego.

Kompetencja, miła atmosfera w gabinecie i niezwykła delikatność podczas badania to rzeczy, które niezmiennie kojarzą mi się z Doktor Ropacką. Jestem jej pacjentką od wielu lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego ginekologa.

Dzięki doktor Ropackiej wizyty u ginekologa już nie kojarzą mi się ze stresem. Podczas wizyt Pani Doktor zachowuje się w pełni profesjonalnie ale nie jest przy tym wyniosła czy oschła. Posiada niesamowitą wiedzę, która w połączeniu gabinetem wyposażonym w najwyższej jakości sprzęt tworzy "mieszankę" idealną i sprawia, że diagnoza stawiana przez Panią Doktor jest trafna.

Bardzo profesjonalny i jednocześnie tak zwyczajnie ludzki lekarz. Pani Doktor posiada nie tylko kompleksową wiedzę, która potrafi wykorzystać, ale co bardzo ważne w tym zawodzie, ma wspaniałe podejście do pacjenta. Wybór Pani Doktor jest efektem kilkuletniego szukanie lekarza idealnego. Do momentu poznania Pani Doktor Ropackiej wizyty u ginekologa kojarzyły mi się z dość stresującą atmosferą, brakiem taktu i delikatności. Jednak Pani Doktor zupełnie zmieniła ten obraz. W jej gabinecie za każdym razem czuję, że jestem jej najważniejszą pacjentką, a Pani Doktor potrafi stworzyć miłą atmosferę.

Profesjonalizm i uprzejmość to na pewno charakteryzuje Panią Doktor Ropacką. Pacjentą Pani Doktor jestem od roku i jestem niezmiennie zadowolona. Wizyta jest zaplanowana, w krótkim czasie zdobywam mnóstwo informacji, zawsze pozostaje czas na zadanie pytań, a wszystko to przebiega w bardzo serdecznej atmosferze. Aparatura jaką posiada Pani Doktor jest bardzo nowoczesna (chyba najlepsza w całym Poznaniu) co pozwala na niezwykle dokładne USG. Bez wahania polecam. Katarzyna

Katarzyna

Od blisko trzech lat korzystam z usług Pani Doktor i niezmiennie jestem zadowolona. Polecam.

Naprawdę niesamowicie profesjonalne podejście. Mieliśmy szczęście natknąć się na Panią Doktor podczas porodu na ul Polnej w Poznaniu. DZIĘKUJEMY Ewa i Maciej

Jestem w siódmym miesiącu :-) Ciążę od początku prowadzi dr hab. M. Ropacka. W życiu nie spotkałam tak kompetentnego, profesjonalnego, a przy tym niesamowicie uprzejmego lekarza. Fakt - wizyty kosztują (dwa razy w miesiącu po 200-250 zł), ale są tego warte. Wiem, że ja i mój synek jesteśmy w dobrych rękach, czujemy się bezpiecznie. Pani dr zawsze szczegółowo odpowiada na moje pytania, co chwilę kieruje na badanie moczu, morfologię. Osobiście bardzo polecam!