dr n. med. Mariola Sosnowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Korzystałam kiedyś z usług Pani doktor gdyż uważałam ją za kompetentną ale niestety odkąd moje zdrowie się pogorszyło (mam wrażenie że pani doktor lubi tylko sukcesy ) stała się opryskliwa , nieuprzejma, robiła przykre uwagi obrazajac mnie także jedna z wizyt była moją ostatnią wizytą po tym jak mnie potraktowała ! Znalazłam innego lekarza - uprzejmego , empatycznego, kompetentnego także nie polecam usług tej Pani doktor

Rewelacyjny lekarz i taki też człowiek. Kompetencja i genialne, rzeczowe podejście do pacjenta. Pani Doktor pomogła mi w wielu medycznych problemach (nie tylko ginekologicznych) i dzięki temu po latach niedogodności i dyskomfortu jestem wreszcie zdrowa i wiem co mi dolega. Oby więcej takich lekarzy, którzy potrafią podejść po ludzku, wszystko wytłumaczyć i przede wszystkim pomóc. Jedyne co mogę powiedzieć to DZIĘKUJĘ ale w obliczu tego co Pani Doktor dla mnie zrobiła to i tak niewiele.

Nie ulega wątpliwości, że pani doktor ma dużą wiedzę i doświadczenie, jednak empatii i cech międzyludzkich zupełnie jej brak. Trafiłam do tej lekarki będąc w ciąży (chciałam rodzić w szpitalu w którym pani doktor pracuje). Od początku bardzo naciskała na wykonanie badań prenatalnych, mimo braku wskazań medycznych. Moja odmowa wywołała oburzenie i zarysowanie wizji kataklizmu jaki się z tą odmową wiąże. Na porządku dziennym ton rozmowy w stylu pani profesor- głupia studentka. Póki się przytakuje wszystko jest ok. Prośba o wyjaśnienie, powtórzenie wywołuje wyraźne zniecierpliwienie. Notoryczne opóźnienia wizyt o 1h/ 1.5h to norma. Podczas całej ciąży ani razu nie zdarzyło się bym weszła do gabinetu na umówioną godzinę. Powoduje to spory dyskomfort szczególnie gdy brzuszek rośnie. Z perspektywy czasu nie warto było męczyć się z humorami tej lekarki. Jest wielu ginekologów równie kompetentnych, przyjmujących punktualnie i potrafiących zrozumieć emocje i rozterki kobiet będących w ciąży. A przy porodzie i tak w większości przypadków decydującą rolę odgrywa dobra i zaufana położna.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem,jestem jej pacjentka od 20 lat ,prowadziła mi ciąże,byłam pod b.dobrą opieką!Bardzo Polecam!

niestety nie potrafi trafnie określic nawet masy ciała a pomyłki sa naprawde duze

Bardzo profesjonalna i rzeczowa, godna polecenia.Przyjazna dla Pacjenta.Warto czekać w tych długich kolejkach....

Wspaniały lekarz, zaangażowany w pomoc pacjentowi. Pani dr M. Sosnowska wzbudza zaufanie pacjenta, jest niezwykle życzliwa,taktowna ale przede wszystkim kompetentna. Z pewnością należy do grupy najlepszych lekarzy w swojej dziedzinie.

Lekarka kompetentna, uprzejma, godna polecenia.

Lekarka kompetentna, uprzejma, godna polecenia.

Trafiłam do Pani doktor z zagrożoną ciążą, której nie udało się uratować. Pani doktor poinformowała mnie i męża o tym z pełnym profesjonalizmem. Prowadziła później moje dwie ciąże, w tym jedną zagrożoną i przez cały ten okres mogłam liczyć na jej pomoc.

Bardzo kompetentna i mała osoba,u której boku nawet bardzo poważne choroby przechodzi się bezstresowo .POLECAM !!!!