Mariola Swarcewicz

Protetyk, Stomatolog

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, który w bardzo przystępny sposób tłumaczy poszczególne etapy procesu leczenia. Nic nie boli, a atmosfera panująca w gabinecie jest bardzo miła. Polecam jak najbardziej!

Rewelacja ! Super podejście do dziecka, wbrew wcześniejszej opinii - nie krzyczy, nie tylko zainteresowała się tym co miała czyli zębem, ale stwierdziła niedrożność zatok i skierowała do specjalisty, po kilku LATACH W KOŃCU wyleczyłam dziecko, bo do tego czasu żaden lekarz nie postawił poprawnej diagnozy. GORĄCO POLECAM !!! Za to mąż jest doskonałym protetykiem, bardzo mili ludzie ! Leczę tu całą rodzinę, siebie też ;)

NAJLEPSZY GABINET W WĄBRZEŹNIE POLECAM !!!

NAJLEPSZY GABINET W WĄBRZEŹNIE POLECAM !!!

Krzyczy na dziecko, mój synek wyszedł przerażony. Zero podejścia do dzieci. Kasuje grube pieniądze a przy tym zniechęca dzieci. Zdecydowanie odradzam.

Takich stomatologów nie obawiają się nawet dzieci!!!

Takich stomatologów nie obawiają się nawet dzieci!!!

Super gabinet, oboje mają świetne podejście do pacjenta, polecam !!!

Super gabinet, oboje mają świetne podejście do pacjenta, polecam !!!

Leczę zęby już od 7 lat . Ale tu dopiero naprawdę przestałem się bać wizyty u stomatologa .